Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Özge Gürel kimdir?

Özge Gürel kimdir?

FOX TV ekranlarında yeni başlayan Kiraz Mevsimi dizisinin genç oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Kiraz Mevsimi dizisinin başrollerinde yer alan ve Öykü karakterini canlandıran oyuncuyu Medcezir dizisinin takipçileri hemen tanımıştır. Ancak Medcezir dizisini izlemeyenler için Kiraz Mevsimi’nin Öykü’sünü sizlere tanıtmak istiyoruz. Kiraz Mevsimi Öykü Kimdir?

Kiraz Mevsimi Öykü

Kiraz Mevsimi Öykü

Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü Kimdir?

Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakterini genç ve güzel oyuncu Özge Gürel canlandırıyor. Özge Gürel hakkında daha önce bir yazı yazmıştık. Ancak o yazımızı kaçıranlar için güzel oyuncuyu sizlere tekrar tanıtalım.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Özge Gürel 05 Şubat 1987 Silivri doğumlu oyuncudur. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Kızım Nerede dizisi ile adım atmıştır. Bu dizinin çekimleri için başvuran yüzlerce kişi arasından seçilen Özge Gürel dizide ana karakterlerden biri olan kayıp kız Zeynep’i canlandırmıştır. Kızım Nerede dizisi sonrasında Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynayan genç oyuncu daha sonra Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırmıştı.

4 Yorum yapılmış " Özge Gürel kimdir? "

 1. öykü dedi ki:

  seni çokseviyorumsüpersin kirazz mevsininde fovorimsin ayazla çok güzel ne güzeli süper siniz

  • sevil dedi ki:

   oyku seni cok seviyorum ben sevil lutfen senin dizin kiraz mevsimi bitmesin ayazada soyle diziniz botmesin sizi seviyorum sizi seviyorum herkese selamlar

 2. sevil dedi ki:

  oyku seni cok seviyorum ben sevil lutfen senin dizin kiraz mevsimi bitmesin ayazada soyle diziniz botmesin sizi seviyorum

 3. busenur dedi ki:

  Merhaba Özge abla senin büyük bir hayranınım

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap