Buradasınız : Ana Sayfa //Eğlence//Langırt masası fiyatlarında cazip indirimler

Langırt masası fiyatlarında cazip indirimler

Langırt masa futbolu, son dönemin en popüler eğlencelerinden biridir. Bilindiği üzere, bu oyun bitir masa üzerine geçirilmiş çok sayıda çubukların üzerinde yer alan mankenleri kullanarak oynanır. Çubuklar hareketlidir ve mankenlerin kendi etraflarında 360 derece dönmeleri mümkündür. Amaç, küçük bir topu bu mankenleri kullanarak rakibin kalesine sokmak, diğer bir deyişle gol atmaktır. Standart bir karşılaşma, 5 veya 7 gol atılınca sona erer. (Elbette daha farklı değerler belirlemek de mümkündür.) Langırt masa futbolu, sanılanın aksine sadece işletmeler için uygun bir seçenek değildir. Organizasyonlar, işyerleri ve hatta evlerde dahi langırt oynamak mümkündür. Nitekim araştırmalar, işyerlerinde bu tarz kısa molalar veren çalışanların verimlerinin arttıklarını göstermektedir.

Langirt-masasi-fiyatlarinda-cazip-indirimler

Langırt masa futbolunun faydaları

Evlerde oynanması ise keyifli bir eğlence olacak ve hatta el-göz koordinasyonunun artmasını dahi sağlayacaktır. Zira langırt, güce değil hız ve reflekslere bağlı bir spordur. Langırt masaları, özel bir jeton ve zamanlama sistemi ile işletmelere de uyarlanabilir. Bu şekilde belli bir gol sayısına veya bir oynanma süresine ulaşınca masanın kendi kendini kapatması da mümkündür. Özellikle gençler arasında yaygın bir oyun olduğu için, işletmelere kısa süre içinde yüksek kar sağlayacaktır. Üstelik ilgi çekeceğinden, toplamda müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.

Uygun fiyatlı langırt masası kirala

Langırt masaları satın alınabileceği gibi, kiralanmaları da mümkündür. Bu bakımdan sektörün lider markası olan Langırtçım, sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Sektörde on yılları aşkın bir tecrübeye sahip olan firmamız, en kaliteli langırt masası çeşitlerini üretip pazarlamaktadır. Tezahüratlı ve gol efektli langırt masaları gibi öze modellerimiz de mevcuttur. Buna ek olarak, diğer ticari masa oyunları bakımından da eşsiz bir uzmanlığımız vardır. Organizasyonlara kiralama yapıldığı gibi, işletmelere satış işlemi de gerçekleştirilmektedir.

Tercihiniz hangisi olursa olsun, uygun langırt masası fiyatları ile eğleneceğiniz ve işletmenize kar sağlayacağınız kesindir. Langırt masası modellerimiz, yüksek kalitede suntadan imal edilmekte olup, yine yükse kaliteli parçalar kullanılmaktadır. Özel okullar, kantinler, üniversiteler, internet kafeler, dershaneler, lokaller, yurtlar, düğün salonları, askeriyeler, halı sahalar, kafeler, kahvehaneler, çay bahçeleri, fabrikalar, oyun salonları, çocuk kulüpleri, oteller, restoranlar, siteler, eğitim vakıfları, villalar, dernekler ve tüm işyerleri için satış ve kiralama işlemi yapılmaktadır. Langırtçım Nilda Oyun Makinaları firmasının langırt dışında pek çok oyun makinasının satışını ve kiralama hizmetini verdiği ürünlerini http://www.langirtcim.com/oyun-makineleri-urunlerimiz.html  bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

2 Yorum yapılmış " Langırt masası fiyatlarında cazip indirimler "

  1. fiyatlar cazip çalişanlara morel olsun diye dinlenme salonuna alabilirim. hem keyifli geçer hemde çalışanlara morel olur.Hemde aramızda turnuva yapıp hayatımızı renklendire biliriz =)

  2. Yunus Emre dedi ki:

    Üniversitenin kantinine langırt masası koy ticaretin dibini gör 🙂 Teşekkürler faydalı bir yazı olmuş.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap