Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Lavinya Filmi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Lavinya Filmi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Sana Gitme Demeyeceğim, Gene de Sen Bilirsin” dizeleriyle bir çoğumuzu yürekten etkileyen, Özdemir Asaf imzalı Lavinya isimli şiiri biliyorsunuzdur. Önce şiir, sonra şarkı olarak kulaklara ve yüreklere hitap eden Lavinya, şimdi de film olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Romanların sinemaya uyarlandığını sık sık gördüğümüz son yıllarda, bir şiirin beyaz perdeye aktarılacak olması kulağa ilginç geliyor. Ancak üç kıtalık Lavinya şiiri, neredeyse bir romana eş değer anlam barındırıyor. İşte bu anlamdan yola çıkan Yönetmen Kerem Topuz, Lavinya‘yı detaylandırarak bir film senaryosu haline getirdi. Kerem Topuz’u dikkatleri üzerine çeken “Film” isimli ilk filminden hatırlıyoruz. Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan Lavinya filmi ile ilgili detaylı bilgiler haberin devamında.

Lavinya Filmi Afiş

Lavinya Filmi Afiş

Lavinya Filmi Oyuncu Kadrosu

Yönetmenliğini ve senaristliğini Kerem Topuz’un yaptığı Lavinya filminin oyuncu kadrosu şimdilik gizliliğini koruyor. Filmin oyuncu kadrosu belli olmaya başladığında yazımızı güncelleyerek sizlerle paylaşacağız.

Lavinya Filmi Konusu

Sahip olduğu her şeyden vazgeçmeyi göze alarak, yeni ve farklı biri olmak isteyen genç ve güzel Lavinya‘nın, gerçek aşkı arayan Bohem Yazar Can Vural ile başladıkları trajik yolculuğu konu alan film, İstanbul’da başlayıp Karadeniz’de küçük bir kasabada son bulacak.

Lavinya Şiiri Sözleri

Sana gitme demeyeceğim.
Üşüyorsun ceketimi al.
Günün en güzel saatleri bunlar.
Yanımda kal.

Sana gitme demeyeceğim.
Gene de sen bilirsin.
Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim,
İncinirsin.

Sana gitme demeyeceğim,
Ama gitme, Lavinya.
Adını gizleyeceğim
Sen de bilme, Lavinya.

1957

Özdemir Asaf

Lavinya Şarkısı Dinle

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap