Buradasınız : Ana Sayfa //Akıllı Cep Telefonları//Lenovo Vibe X Fiyatı, İnceleme ve Teknik Özellikleri

Lenovo Vibe X Fiyatı, İnceleme ve Teknik Özellikleri

Dünyanın lider PC firması Lenovo, telefon pazarında da atılıma hazırlanıyor. Lenovo’nun IFA’da sergilenen Vibe X akıllı telefonu, gümüş gövdeyle çevrelenen sadece bir kurşunkalem inceliğine, benzersiz performans ve ekran deneyimini sığdırmayı başardı.

Dünyanın en büyük PC üreticisi Lenovo, Berlin’deki tüketici elektroniği fuarı IFA’da, Vibe X akıllı telefonunu tanıttı. Sadece bir kurşunkalem inceliğinde ve tüm rakiplerinden daha hafif olmayı başaran cihaz, benzersiz akıllı uygulamaları ve ekran deneyimiyle fuarın en çok ilgi çeken akıllı telefonları arasında yer alıyor.Gümüş gövdeyle çevrelenen ve özel polikarbonat malzemeden tasarlanan Lenovo Vibe X akıllı telefon, 6,9 mm inceliğinde ve sadece 121 gram ağırlığıyla kendi kategorisinin en hafif telefonu. Arka kapağında yer alan lazer oymalı kumaş hissi veren yüzeyi ve alımlı yan krom vurgularıyla aynı zamanda şık bir aksesuara dönüşüyor.

Lenovo Vibe X

Lenovo Vibe X’i rakiplerinden ayıran tek farkı bu eşsiz tasarımı değil. Son teknolojiyle donatılmış ve kırılmaz özelliği olan “Corning® Gorilla Cam” 5 inç ekranı, 1920×1080 full HD geniş görüntüleme açısına ve ultra net 440 piksel (PPI) gibi olağanüstü yüksek piksel yoğunluğuna sahip olduğundan kullanıcılara son derece net ve ayrıntılı resim keyfi yaşatıyor. Cihazın 20/20 Vision ekranı, eğimli ve çizilmeye karşı korumalı olduğundan dokunmatik deneyimini maksimuma çıkarıyor.

En son oyunları, uygulamaları ve videoları çalıştırmak üzere güçlü performans için Quad-Core MTK 1,5 GHz işlemci ile Android 4.2 işletim sistemiyle pazara sunulan Lenovo Vibe X’te, 2 GB bellek ve 16 GB dahili depolama alanı da bulunuyor.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap