Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Man of Steel Film Fragmanı

Man of Steel Film Fragmanı

14 Haziran 2013 cuma günü gösterime girecek filmler arasında en dikkat çekici yapım hepimizin çok yakından tanıdığı Süpermen’in son filmi Man of Steel. Yakışıklı aktör Henry Cavill Man of Steel‘in Süpermen’i olarak karşımıza çıkacak. Man of Steel‘de Kevin Costner ve Russell Crowe gibi ünlü isimlerde yer alıyor. Man of Steel filmi hakkında ayrıntılı bilgiyi yazının devamında bulabilir, filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Man of Steel Filmi Afiş

Man of Steel Filmi izle

Man of Steel Filmi

Man of Steel Filmi Konusu

Clark, ne olduğu ve nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça “farklı” bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır.

Man of Steel Film Müziği (Hans Zimmer – Arcade)

Man of Steel Filmi Türkçe Altyazılı Fragman

1 Yorum yapılmış " Man of Steel Film Fragmanı "

  1. admin dedi ki:

    Kill Bill Vol 2. Bill :”Süper kahraman mitolojisine göre bir süper kahraman ve bir alt kimlik vardır. batman aslında Bruce Wayne, örümcek adam aslında Peter Parker’dır. o karakter sabah uyandığında Peter Parker’dır. örümcek olmak için bir kostüm giyer. işte süperman bu noktada diğerlerinden ayrılır. çünkü süpermen, süpermen olarak doğmuştur. üzerindeki büyük “s” harfli kıyafeti, kent ailesi onu bir bebek olarak bulduğunda içinde sarılı olduğu battaniyedir. clark kent’in kıyafetleri ise – gözlükleri, takım elbisesi – asıl kostümdür. süpermen’in aramıza karışabilmek için giydiği kostümdür. ‘clark kent’, süpermen’in gözlerindeki ‘insan’ yansımasıdır. peki clark kent’in özellikleri neler? o güçsüz… kendinden emin değil… korkak… clark kent, süpermen’in gözünden insanlığın bir eleştirisidir…” @Wanderer91

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap