Buradasınız : Ana Sayfa //Spor Haberleri//Nike Tiempo Modelleri

Nike Tiempo Modelleri

1983 Yılında Bursa’da kurulan Koray Spor müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kaliteli dünya markalarının ürünleri ile günümüzde sektörün söz sahibi firması olmayı başarmıştır. Koray Spor sürekli kendini yenileyen yönetim kadrosu ve firmayı benimseyerek çalışmalarını sürdüren 300’e yakın çalışanı ile sektörün önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Koray Spor indirimli nike football sizlere sunarken http://www.koraysporfutbol.com/nike-football adresinde detayları bulabilirsiniz.

Koray Spor 30 yılı geride bıraktığı ticaret hayatının her aşamasında müşterilerinin mağazalardan memnun ayrılması için çaba sarf etmiştir. Spor ayakkabı ve giyim denildiğinde ilk olarak akıllara gelmeyi başaran firmada sektörde dünyaca tanınan firmaların tüm koleksiyonları bulunmaktadır. 2013 Yılında 7.4 milyon tüketicinin ziyaret ettiği mağazalarında binlerce ürün satışı gerçekleştiren firma yüksek müşteri memnuniyetini de kazanmayı bilmektedir.

Koray Spor online alışveriş sitesi her geçen gün daha da tanınır hale gelirken Türkiye’nin ilki olma özelliği de avantaj yakalamasını sağlamaktadır. Koray Spor’un 18 mağazasında yer alan tüm ürünlerin satışı internet sitesi üzerinden de yapılabildiği gibi kolay kullanımlı yazılımı sizlerinde bu ayrıcalıktan faydalanabilmenizi sağlayacaktır. 2005 Yılından beri binlerce ürün satışı gerçekleştirilen sitede güvenlik ve gizlilik konusunda dünyaca kabul gören yazılımlar kullanılmaktadır. Firmanın tescilli alışveriş sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler Yurt İçi Kargo firması ile en uzak noktaya kadar teslim edilebilmektedir.

Ürün satın alındıktan sonra kargoya verilme süresi Pazar ve resmi tatiller haricinde 1 ile 3 gün arasındadır. Ücretsiz kargo imkânı sunulan ürünlerde aynı zamanda anlaşmalı banka kredi kartları ile ödeme de yapılabilmektedir. Firmanın internet sitesinden alınan ürünlerin kargo takibi e-mail adresinize gönderilecek bilgiler sayesinde mümkün olacaktır.

Koray Spor alışveriş sitesi üzerinden alınan ürünlerin değişiklik ve iadeleri için sitede yer alan formu doldurmanızın ardından gerekli işlemler başlatılacaktır. Sitede görevli müşteri temsilcileri online olarak sizlerin sorularını cevaplayacakları gibi ürünler hakkında detaylı bilgiye sahiptirler. Koray Spor indirimli nike tiempo bulunabilecek firma olmakla beraber http://www.korayspor.com/nike-tiempo adresine giriş yapmanız ürünü satın almak için ilk adım olacaktır.

Ünlü firmanın indirimli ürünlerinden birkaçı ;

ADIDAS ADH2630 SAAT

adidas ayakkabı modeller ve 50 metreye kadar suya dayanıklı saat su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. adidas f50 modelleri dalış sporu ile ilgilenenler için hazırlanan saati birlikte kullanabilirsiniz.

Özellikler:

* kasa çapı 44 mm,

* kasa kalınlığı 12 mm,

* kadran yapısı çok renkli,

* kordon rengi siyah,

* kasa rengi siyah,

*kadranda analog gösterge,

* cam mineral,

* su geçirmezlik özelliği 5 ATM,

* kasa şekli yuvarlak,

*kadranda kronometre,

*kadran takvim göstergesi,

*ölümsüz Adidas Originals yonca logosu.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap