Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Not Defteri Ceyda (Seda Telciler) Kimdir?

Not Defteri Ceyda (Seda Telciler) Kimdir?

Hayat Bilgisi, Arka Sıradakiler, Pis Yedili ve Güneşi Beklerken gibi gençlik dizilerinin aşırı ilgi görmesiyle, yapım şirketleri bu tarz dizilere ağırlık vermeye başladı. Bir kaç hafta önce Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Not Defteri Dizisi de bu tür gençlik dizilerinden bir tanesi. Not Defteri dizisi, oyuncu kadrosunu oluşturan genç ve yetenekli oyuncularıyla dikkat çekiyor. Bu oyunculardan biri de dizide Ceyda karakterini canlandıran Seda Telciler adlı genç oyuncu. Bu yazımızda Not Defteri’nin güzel karakteri Ceyda‘yı canlandıran genç yetenek Seda Telciler‘i sizlere tanıtmak istiyoruz. Not Defteri Ceyda Kimdir? haberin devamında.

Seda Telciler

Seda Telciler

Not Defteri Ceyda Kimdir?

Not Defteri dizisinde Ceyda karakterini daha önce de bir kaç diziyle televizyon ekranlarında gördüğümüz Seda Telciler canlandırıyor.

Seda Telciler Kimdir?

Seda Telciler 1986 İzmir doğumludur. Geçtiğimiz dönemlerde uzun süre ekranlarda kalan Sihirli Annem ve yayın hayatı pek uzun sürmeyen Muck adlı dizilerde rol almıştır. Konservatuvar mezunu Seda Telciler oyunculuğunun yanı sıra müzikle de ilgilenmektedir. Seda Telciler adını bir dönem Yıldız Asyalı ve Burcu Canbaş ile birlikte kurdukları MP3 isimli müzik grubuyla da duyurmuştu.

Seda Telciler ve MP3 Grubu Üyeleri

Seda Telciler, Burcu Canbaş ve Yıldız Asyalı

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap