Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//O Ses Türkiye Su Delikanlım 28.10.2013

O Ses Türkiye Su Delikanlım 28.10.2013

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu, Ebru Gündeş, Murat Boz, Hadise ve Athena Grubu’nun solisti Gökhan’ın jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye yarışması yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de izleyiciyle buluştu. O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde sahne alan yarışmacılardan Su isimli yarışmacı Yıldız Tilbe’den dinlemeye alışkın olduğumuz Delikanlım şarkısını seslendirdi. Yarışmacının performansı sırasında 4 jüri üyesi de kendisine döndü. Su’nun Delikanlım performansı için haberin devamına gidiniz.

O Ses Türkiye Su Delikanlım

O Ses Türkiye Su Delikanlım

Jüri üyelerinin yarışmacı hakkındaki yorumlarından sonra, Acun Ilıcalı yarışmacıdan bir jüri üyesini seçmesini istedi. Su, “Ebru Gündeş hayranlığını bildiğim için Gökhan diyorum” diye bir cümle kurunca, Ebru Gündeş ve diğer jür üyeleri yarışmacının Ebru Gündeş’i seçtiğini sandı ve kısa süreli bir gülüşme yaşandı. Daha sonra Acun Ilıcalı konuya açıklık getirmesi için yarışmacıya kararını tekrarlattı.

O Ses Türkiye Su Delikanlım

O Ses Türkiye‘de 28 Ekim 2013 akşamı yayınlanan yeni bölümde sahne alan Su’nun Delikanlım performansını dinlemek için Acunn.com bağlantısına tıklayınız.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap