O Ses Türkiye Tuğçe Gendigelen İngilizce, Arapça ve Hintçe Şarkısı 11.11.2013

Star TV ekranlarının en çok izlenen programlarının başında gelen şarkı yarışması O Ses Türkiye‘nin dün akşamki bölümünde birbirinden yetenekli sesler sahne aldı. Geceye damgasını vuran yarışmacı ise şarkısını Hintçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere 3 dilde birden söyleyen Tuğçe Gendigelen oldu. Azerbaycan asıllı Tuğçe Gendigelen, İngilizce Öğretmenliği öğrencisi. Performansıyla dört jüri üyesini de mest eden yarışmacının şarkısını dansla süslemesi ayrıca beğeni kazanmasını sağladı. Tuğçe Gendigelen’in performansı için yazının devamına gidiniz.

---Reklamlar---

O Ses Türkiye Tuğçe Gendigelen

O Ses Türkiye Tuğçe Gendigelen 11.11.2013

Tuğçe Gendigelen daha performansının başındayken dört jüri üyesini de döndürdü. Seçimini ise usta isim Ebru Gündeş’ten yana kullandı. O Ses Türkiye’nin 11 Kasım 2013 pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde sahne alan Tuğçe Gendigelen’in performansını Acunn.com’da dinlemek için buraya tıklayınız.

---Reklamlar---

Bu yazıyı bu kelimelerle buldular:

    tuğçe gendigelen rengarenk sözleri ingilizce (3),popstar tugce gendigelen (2),18 11 2014 O SES TÜRKİYE ARAPÇA ŞARKI SÖYLEYEN YARIŞMACI (1),tuğçe gendigelen şarkı sözleri (1),tuğçe gendigelen rengarenk lyrics (1),tugce gendigelen rengarenk hintce mp3 indir (1),tugce gendigelen mp3 indirdur (1),tugce gendigelen gel bana indir (1),oses türkiye son bölüm sen yarimudunu söyleyen kız youtub (1),o ses Türkiye Arapça şarkı s (1)

Bu yazıyı paylaşın

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Google
  • Pinterest

Etiketler: ,

Copyright © 2012 Güncel Blog. Tüm hakları saklıdır.
| Sitemap

Dizi oyuncuları, şarkı sözleri, başvuru formları, sağlıklı yaşam, haberler, magazin haberleri.

Yandex.Metrica Toplist
Email
Pinterest