Buradasınız : Ana Sayfa //Alışveriş//Oris Saatler modasaat.com’da Kapışılıyor! Kaçırmayın.

Oris Saatler modasaat.com’da Kapışılıyor! Kaçırmayın.

Oris Saat İsviçre Hölstein Şehrinde Paul Cattin ve Georges Christian tarafından 1904 yılında kurulmuştur. Saat ve kaliteli saat dendiğinde ilk akla gelen ülke elbette ki İsviçre’dir. İsviçre’nin en iyi saat firmalarından biri de Oris saattir. Kültür, dalış, havacılık ve motor sporları koleksiyonları ile de sektöründe rakipsiz bir firmadır. Big crown pointer serisi ise ilk günlerden beri var olan bir seridir. Meraklıları için bir tutkuya dönüşmüş olan Oris kendi segmentinde rakipsizdir. Sınırlı üretim ve özel koleksiyonları ile adeta bir fenomendir. Meraklıları Türkiye de bile fanlara dönüşmüş bulunmaktadır.

oris

oris

Oris saatin bir saatten fazlası olduğunu bilen erkekler, karizmalarını Oris erkek saat modelleri ile tamamlamaktadırlar. Bir erkek ister spor, isterse de klasik giyinsin şıklığının ancak Oris saat ile tamam olacağını bilmelidir. Sadece mekanik saatler üreten Oris saat kültür serisi ile dünyaca ünlü alanında tek olan starların kollarını süslemeye devam ediyor. Oris anlam olarak akan su, ırmak gibi anlamlar taşımakta. Su gibi akan zamana hâkim olmak isteyenler için Oris doğru seçim olmaktadır. Hollywood starlarının da vazgeçilmezi olan Oris saat her zaman bir saatten fazlası olmaya devam ediyor.

Oris saati seçkin yapan Oris bayan saat içinde geçerli olan eşsiz tasarımları da eşsiz seçenekler içeriyor. Zevkin ve kültür mühendisliğinin en seçkin üretimi olan Oris saat kadınlar arasında da kulaktan kalbe başlayan yolculuğunu sürdürüyor. Mekanik saat tutkunu kadınlar, özel seri tercih edenler ve sportmen hanımların vazgeçilmezi. İnce bir zevkin ürünü olan saatler kadınlar arasında ki seçkin yerini sonuna kadar hak ediyor. Bir saatten fazlasını isteyen erkekler kadar, kadınların da en doğru tercihi elbette ki Oris saattir. Kişi ya da temadan yola çıkarak yapılan tasarımların her biri birer sanat eseri olmaya devam ediyor.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap