Buradasınız : Ana Sayfa //Oyunlar//Oyun Zamanı

Oyun Zamanı

Oyun severler için büyük bir titizlikle hazırlanmış olan sitemizde yüzlerce oyuna yer vererek bu oyunların tamamı büyük bir titizlikle seçilmiştir. Dünya üzerinde en çok oynanılan oyunlardan genç kullanıcılar için eğitici ve öğretici oyunlarının yanında tüm oyun severlerin eğlenceli vakitler geçirebileceği bir ortam tasarlanmıştır. Kuaför oyunları tüm oyun severler için ise dikkat yönetimine katkı sağlayabilecek yapıda olan oyunlarımızda zorluk seviyeleri seçenekleriyle kendilerine en uygun seviyelerde kıyasıya rekabet etmelerine olanak tanınmıştır. Barbie giydirme ile Skor tablolarımızda oyun skorlarınızı en üste yazdırabilir misiniz?

Oyun Zamanı

Oyun Zamanı

Özellikle genç kullanıcılarımız için hazırladığımız oyunlarımızda renk ve şekil farklılıklarına dayanan oyunlar hazırlanılarak genç oyun severlerimizin dikkat ve refleks gelişimlerinin yanında eğitimleri için de basit adımlar ile gelişimleri desteklenecek nitelikli oyunlar hazırlanmıştır. Bu oyunlarımızın bir çoğunda skor önemli olsa da daha küçük yaşlardaki oyun severlerimiz için oyun skorları yerine sanal hediyeler kullanılarak oyun motivasyonları yüksek tutulmaya amaçlanmış bu sayede de öğrenme yüzdeleri oldukça arttırılmış. Velilerimizin internet başında vakit geçiren çocukları için endişelenmeleri yerine sitemiz sayesinde eğlenerek öğrenmelerine şahit olabilirler.

Yetişkin ve profesyonel pou oyunları  severlerimiz için hazırladığımız oyunlarımız ise onlarca başlık altında yer alarak tüm oyun severlere hitap edebilen oyunlara yer verilmiştir. Bu oyunlarımızda esas amaç oyun skorları olduğu gibi bir çoğunda da online olarak oynanarak uzun süreli ya da kısa süreli sonuçlar alarak oyun başarıları sağlanabilmektedir. Tüm oyunlarımızda üstün grafik özellikleri kullanılarak oyun severlerimizin oyun zevkleri katlanmıştır.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap