Buradasınız : Ana Sayfa //Ev Dekorasyon//Rahat ve Şık Salon Dekorasyonları

Rahat ve Şık Salon Dekorasyonları

Rahat ve ferah dekore edilen salonlar stresimizi azaltıyor. Bütün bir günün karmaşasını, yorgunluğunu  evinizde kuşkusuz en çok vakit geçirdiğiniz salonunuzda yada oturma odanızda televizyon karşısında keyifle uzanarak atıyor. O yüzden salon deyip geçmeyelim. Stresimizin, sıkıntılarımızın ve  negatif elektriğimizin atıldığı bu mekanın dekorasyonu oldukça önemli.

 

Sade şık bir salonu şimdilerde çok rovaşta olan krem ve kahvenin müthiş uyumunun dışında daha canlı renklerle de sağlayabiliriz.

Pembe ve Beyazın Uyumu

Salonumuzu yada oturduğumuz odayı sade, şık, uyumlu, iyi kombin etmeli ve renk uyuşmasını iyi seçmeliyiz. Ferah ve şık salon dekorasyonu üzerinizdeki stres ve negatif elektiriği atmanıza yardımcı olacaktır. Salonunuz tüm ihtiyaçlarınızı karşılyacak şık aynı zamanda rahat bir şekilde düzenlenmelidir. Bunun içinde salon aksesuarları önemlidir. Televizyon ünitesi, halı, perde, orta sehpa, tablo, şık vazolar, biblolar salonunuzu kullanışlı ve güzel bir mekana çevirir.

 

2 Yorum yapılmış " Rahat ve Şık Salon Dekorasyonları "

  1. Güzel ve estetik bir ev dekorasyonu için rahat salon dekorasyonu ile şıklığı ve rahatlığı yakalamak kolay. Ev mobilyalarınızı ve dekorasyon aksesuarları seçerken kullanışlılık ve rahatlık düşünülürse daha keyifli ev dekorasyon fikirleri geliştirilebilir.

  2. Nur dedi ki:

    Salon dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar vardır bunların en başında salonun genişliği ayrıntısı gelmektedir. Eğer salonunuz geniş değilse koyu renkler kullanmak hiçte iyi olmayacaktır

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap