Buradasınız : Ana Sayfa //Spor Haberleri//Real Madrid-Atletico Madrid Şampiyonlar Ligi Final Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Real Madrid-Atletico Madrid Şampiyonlar Ligi Final Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Uzun bir sezon sonunda Devler Ligi diye tabir edilen Şampiyonlar Ligi‘nde finale gelindi. Şampiyonlar Ligi finalinde iki İspanyol devi Real Madrid ile Atletico Madrid kozlarını paylaşacak. Hafta sonu tamamlanan İspanya Ligi’nde şampiyonluk ipini Barcelona’nın 3 puan önünde ligi zirvede tamamlayan Atletico Madrid göğüsledi. Atletico Madrid, Şampiyonlar Ligi’nde de şampiyon olup adını futbol tarihine altın harflerle yazdırmak istiyor. Real Madrid ise kaçırdığı lig şampiyonluğunun üzüntüsünü Şampiyonlar Ligi Kupası’nı kaldırarak unutmak ve taraftarlarına büyük bir sevinç yaşatmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi Final maçının tarihi ve zamanı çok önceden açıklanmıştı. 2014 Şampiyonlar Ligi Final Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Şampiyonlar Ligi Final Maçı 2014

Şampiyonlar Ligi Final Maçı 2014

2014 Şampiyonlar Ligi Final Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Real Madrid ile Atletico Madrid arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi Final Maçı, 24 Mayıs 2014 cumartesi akşamı saat 21:45’te başlayacak. Karşılaşmanın yayınlanacağı kanal ise Star TV olacak. Real Madrid-Atletico Madrid Şampiyonlar Ligi Final maçının Star TV’den yayınlanacağının açıklanması tüm futbolseverleri memnun edecektir diye düşünüyoruz.

Türk futbolseverlerin çoğu, Real Madrid-Atletico Madrid Şampiyonlar Ligi Final maçını, Türk yıldız Arda Turan’ın formasını giydiği Atletico Madrid’in kazanmasını istiyor. Peki ya siz?

Şampiyonlar Ligi Final Maçı skor tahminlerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz. Skoru doğru tahmin edenler arasında yapılacak olan çekilişle bir kişinin istediği bir yazısı sitemizde kendi ismiyle yayınlanacaktır.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap