Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Ruhi Mücerret Kitabı (Murat Menteş)

Ruhi Mücerret Kitabı (Murat Menteş)

Dublörün Dilemması ve Korkma Ben Varım isimli kitaplarıyla tanınan Murat Menteş‘in Ruhi Mücerret isimli kitabı, şu sıralar en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alıyor. Kitaba ismini veren Ruhi Mücerret, İstiklal Savaşı’nın 100 yaşındaki son gazisi. Ruhi Mücerret kitabı hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ruhi Mücerret Kitabı Kapak

Ruhi Mücerret Kitabı PDF indir oku

Ruhi Mücerret Kitabı

Ruhi Mücerret Kitabı Özet

dublörün dilemması ve korkma ben varım gibi iki harika kitabı yazan murat menteş’ in yeni kitabı. merak etmiyor değilim, acaba yine eski üslubuna devam mı edecek ya da romanın kurgusu bölümlerden oluşarak araya serpiştirilmiş aforizmaların ritmik etkileriyle okuyucuyu derin bir orgazm buhranına mı tecelli ettirecektir? açıkçası şunu söylemek istiyorum:

murat menteş dublörün dilemması ile amatör ligde futbol oynamadan mike tyson ile boks maçına, tony montana ile silah düellosuna çıkmış ve başarıyla tamamlamış bir yazar abimizdir. fakat oluşturduğu tarzı geliştirmez ise kendisinin sonunu kendisinin başlangıcı getirmiş olacaktır.

nasıl mı? dublörün dilemması, korkma ben varım’ dan daha kısa bir sürede yani 8-10 aylık bir sürede yazılmış ve tahminimce ruh-i mücerred’ den de kısa sürede yazılmış bir kitaptır. ben dd’ yi kbv’ ye göre daha çok beğeniyorum,

ana nedeni:

korkma ben varım’ da defalarca romandaki ana karakter dışına çıkılmış ve onların izlenimiyle olaylar tasvir edilmiş. mükemmel. fakat bu baş döndürücü macera sonunu kafası karışmış bir okuyucu kitlesine sürüklüyor.

Ruhi Mücerret Kitabı Yayın Bilgileri

Liste Fiyatı: 19,00 TL.
Yayın Yılı: 2013
Kitap Kağıdı
320 sayfa
14×21 cm
Karton Kapak
ISBN:6055162054
Dili: TÜRKÇE

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap