Soğuk Filmi [Fragmanı] İzle

32. İstanbul Film Festivalinde Film Müzikleriyle Murat Başaran’ın ödül aldığı, Uğur Yücel’in yönetmenliğini üstlendiği Soğuk Filmi konusu, Soğuk Filmi Oyuncuları, Soğuk Film Bilgileri ve Soğuk Filmi Fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

---Reklamlar---

Soğuk Filmi Oyuncu Kadrosu

Prodüktör: Erol Avci

Oyuncular: Cenk Medet Alibeyoğlu, A. Rifat Sungar, Valeria Skorokhodova, Yulia Vanyukova, Yulia Erenler, Şebnem Bozoklu, Ezgi Mola

Yönetmen: Uğur Yücel

Senaryo: Uğur Yücel

Editör: Ulaş Cihan Simsek, Mark Marnikovic

Müzik: Murat Basaran, Ugur Yucel

Süre: 105 Dakika

Soğuk Filmi Fragman İzle

Soğuk Filmi Fragman İzle

Soğuk Filmi Vizyon Tarihi

Vizyon Tarihi Henüz Açıklanmadı, Açıklandığında Sitemizden Takip Edebilirsiniz.

Soğuk Film Konusu

Soğuk, hem geçtiği coğrafya, hem de meselesi bakımından Yazı Tura’ya yakın bir film. (Ki, bunu Yücel’in kendisi de söylüyor) Hikayesini Yazı Tura’daki kadar sert ve agresif anlatmıyor ama evleriyle pavyon arasında gidip gelen erkekler, sınırın iki tarafına yolculuk eden bir ruh Yücel’in 2004’teki hikayesini devam ettirmek istediğini gösteriyor.

Filmin eksi hanesine yazılacak kısımları hikayede fazla duran bölümler ve bu bölümler kurguda halledilmiş olsaydı bir kat daha iyi bir film izleyebilirdik belki. Rus kızkardeşlerin uzayan kendi hikayeleri ve muhabbetleri, finaldeki ağabey-kardeş karşılaşması gibi sahneler daha kısa tutulabilirmiş mesela… Ve film ağırlıklı bir şekilde ağabey-kardeş karakterlerinin üzerine kurulsaymış keşke dedik içimizden. Sonuç olarak; atmosferi, ruhu ve Cenk Alibeyoğlu ile Ahmet Rıfat Şungar’ın performanslarıyla iyi bir film Soğuk, fazlalıklarına/sorunlarına rağmen.

Soğuk Filmi [Fragman] İzle

---Reklamlar---

Google Aramaları:

    soğuk filmi konusu,soğuk filmi yorumları,soguk film konusu,soğuk filminin konusu,soguk fılmının fragmanı,soguk filmin aktiyorlari,soğuk filmi vikipedi,soğuk filmi oyuncular,soğuk filmi fragman,soguk filmi

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2012 Güncel Blog. Tüm hakları saklıdır.
| Sitemap

Dizi oyuncuları, şarkı sözleri, başvuru formları, sağlıklı yaşam, haberler, magazin haberleri.

Yandex.Metrica Toplist