Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Suriye Lideri Beşar Esad Öldü mü?

Suriye Lideri Beşar Esad Öldü mü?

Suriye lideri Beşar Esad hakkındaki ölüm iddiaları sosyal medyaya büyük ilgi görüyor. Suriye liderinin sosyal medya sitesi Twitter’da yayılan “yakın koruması tarafından vurulup öldürüldüğü” iddiaları henüz netliğe kavuşmadı.

Beşar Esad Öldü mü?

Beşar Esad Öldü mü?

Resmi makamlar tarafından Esad’ın ölümü ile henüz bir açıklama yapılmazken, atılan bazı Tweet’lerde İsrailli ve Lübnanlı kaynakların iddiayı doğruladığı öne sürüldü. Esad’ın vuran kişinin İranlı Mehdi Yakubi isimli bir subay olduğu da iddialar arasında.

– Her gün onlarca insanın öldürüldüğü Suriye’de vatandaşların hali içler acısı. Kurşunlarla, bombalarla ve uçaklardan sıkılan silahlarla hayatlarını kaybeden binlerce Suriyeli ardından gözü yaşlı insanlar bırakıyor. Muhalif kesimlerden de, Esad tarafından da ölenlerin olduğu bu iç savaşta en çok hayatı muhalifler kaybediyor.

Esad’in hava saldırıları karşısında çaresiz kalan muhalifler, karadan yaptıkları saldırılarla zafer ilan etmeye çalışıyor. Esed’e yakın kaynaklar Esad’in artık dayanmakta güçlük çektiğini iddia ediyor. Esad’in maddi ve manevi olarak büyük kayıplar içerisine girdiği belirten Esad’in yakınları, Esad’in Suriye’yi terketmek zorunda kalacağını ileri sürüyor.

Beşar Esad’ın Öldüğünü Görüntüleyen Fotoğraflar Sosyal Medya’da Çalkalanan Fotoğraf

beşar esad öldü mü

-Beşşar Esad’in öldüğü iddiaları Suriyeli muhalifler cephesinde heyecan yaratıyor. Çünkü Esad’in ölmesi demek muhalifler için savaşın sona ermesi demek. Esed’den sonra bir gücün bu zulmü kendilerine reva görmeyeceğini düşünen muhalifler, Esed’in öldüğü doğrulatmaya çalışıyor.

– “Esad öldü” iddiaları üzerine (eğer ölmediyse) Esad’ın televizon kanallarına görüntü vermesi bekleniyor.

– Eğer Esad yaşıyorsa, muhalifler Esad’in canını almak için yemin etmiş durumda. Binlerce Suriyeli muhalif asker, öldürülen yaklaşık 200 bin kişinin intikamını Esad’den almak istiyor.

16 Yorum yapılmış " Suriye Lideri Beşar Esad Öldü mü? "

 1. mtl glc dedi ki:

  photoshop özürlüleri.

 2. ayrıntı dedi ki:

  sağdaki telefondaki ayrıntıya dikkat kafası başka yöne dönük

 3. misafir kullanıcı dedi ki:

  bu adam vurulsa bu kadar derli toplu bir fotoğrafı olamaz. adamı kıyma yaparlar kıyma !

 4. misafirkullacı dedi ki:

  rabbim bir önce bu firavunun canınalsın gebersin köpek nasıl o masum yavrular can cekiştilerse esad zalim firavunda can çekişsim gebersin zalimler

  • burak anıl dedi ki:

   sen git ilk önce ülkendeki şeytan için beddua et müslüman ülkeleri birbirine düşür dü diye kusura bakma da esad muhaliflere siz benim ülkemde isyan çıkarıyorsunuz o kadar alevi katlediyorsunuz size ne ödül verim mi diyecek

 5. Berke dedi ki:

  Saç kurutma makinesi ile ile şotofok yaparsan böyle olur. lol.

 6. Samet dedi ki:

  Birincisi esad şişman değil.
  İkincisi sağda ki telefonda adamın kafası sola dönük.
  Üçüncüsü çok iyi fotoşop yapmılmış hiç belli olmuyor zaten

 7. BASSAR AL ASSAD dedi ki:

  küfür yok…

 8. veysel yıldırım dedi ki:

  o çocukların ne günahı vardı sen onları yetim bıraktın allahta senin çocuklarını yetim bıraktı inşallah resimdeki gerçektir resime bahtığımda o gün bana bayramdı sanada ateş cezanı çek ateşinde kallllllllllll

 9. esadın anası dedi ki:

  beşar al essAd I öldürseler parçası bulunmaz lan bu yalann

 10. Murat shegl dedi ki:

  photossop yapıldığı hakikaten hiç beli olmuyomuuş 😀

 11. LAHEY dedi ki:

  ARKADAŞLAR BU KADDAFİNİN ÖLÜMÜNÜN FOTORAFI :DD BİDE HABER YAPMIŞLAR ÇAKMA HABER SİTESİ GOOGLE AMCAYA KADDAFİ ÖLÜMÜ YAZIN GÖRÜN FOTORAFI EYVALLAH

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap