Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Survivor Ahmet Dursun Sakatlandı Ayağı Kırıldı mı

Survivor Ahmet Dursun Sakatlandı Ayağı Kırıldı mı

Acun Ilıcalı’nın fenomen yarışma programı Survivor‘da geceye damgasını vuran olay Ünlüler takımından Ahmet Dursun ile Gönüllüler takımından Yiğit’in ödül oyunu mücadelesinde Ahmet Dursun’un ayağının sakatlanması oldu. Ahmet Dursun oyun parkurunda ipten kayıp ayaklarının yere değmesiyle birlikte acılar içinde bağırarak kendini yere attı. Survivor‘ın doktoru Ahmet Dursun‘a anında müdahalede bulundu. Ahmet Dursun’un sakatlandığı kesin ancak bu sakatlığın ne kadar ciddi olduğu belli değil. Ahmet Dursun’un ayağı kırıldı mı? Şimdi Survivor izleyicisi bu sorunun cevabını bekliyor.

Survivor Ahmet Dursun Ayağı Kırıldımı

Survivor Ahmet Dursun Ayağı Kırıldımı

Survivor Ahmet Dursun Ayağı Kırıldı mı?

Survivor’da haftaya damga vuran olay Ahmet Dursun’un oyun sırasında sakatlanarak kendini yere atması ve acı içinde bağırması oldu. Survivor’ın fragmanlarında da gösterilen bu sahne Survivor izleyecisini meraklandırdı. Ahmet Dursun’un ayağına anında müdahale eden doktor, ayakta kırık olmadığını söyledi. Ancak aşırı zorlamadan dolayı bilekteki bağlarda problem olduğu söylendi.

Ahmet Dursun’un sakatlanıp sakatlanmadığı sorusu Twitter’da da çok konuşuldu. Twitter kullanıcıları Ahmet Dursun’la ilgili tweetlere yer verdi. İşte o tweetlerden bazıları;

@istiklalakarsu Ülke ne halde millet Ahmet Dursun‘un ayağının derdine düşmüş yazık, koskoca Karadayı evleniyor bahseden yok, mutluluklar dilerim Mahir Abi.

@hakankayacan93 ve Ahmet Dursun sakatlanarak BEŞİKTAŞ lı olduğunu bikez daha ispatladı..

@aslhanyagcioglu Ahmet Dursun sakatlanmış deli gibi inliyor, Sahra devam et sen Yiğit diye bağrıyor. Kız hem çirkin hem vicdansız

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap