Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Survivor All Star 14 Mart 2015 Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor All Star 14 Mart 2015 Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Cumartesi, pazar, pazartesi ve salı akşamları olmak üzere haftanın dört günü TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star‘ın yeni bölümü 14 Mart 2015 cumartesi akşamı izleyiciyle buluştu. Survivor All Star yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Yeni bölümün ödülü ise Survivor sponsorlarından Simit Sarayı’nın ürünlerinden “simit arası peynir domates ve çay” olarak belirlenmişti. İki takımında aç olduğunu düşünürsek bu ödül için her şeylerini ortaya koyacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yarışmanın yeni bölümüni izleme imkanı bulamayanlar ve ödül oyununu kimin kazandığını merak edenler için 14 Mart 2015 Survivor All Star Ödül Oyununu Kim Kazandı? sorusunun cevabını paylaşmak istiyoruz.

Survivor All Star Simit ve Çay Ödül Oyunu Kim Kazandı

Survivor All Star Simit ve Çay Ödül Oyunu Kim Kazandı

14 Mart 2015 Survivor All Star Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor, bu akşam simit ve çay ödüllü oyun ile izleyici karşısına çıktı.

Ünlüler takımında yer alan Doğukan, Anıl, Pascal ve Berna gibi güçlü isimler ile Gönüllüler takımında yer alan Turabi, Hasan, Hilmicem ve Sahra gibi güçlü isimler ödül oyununu kazanmak için ellerinden geleni yaptılar. Survivor All Star‘da şimdiye kadar oynanan tüm oyunlar gibi 15 Mart 2015 ödül oyunu da oldukça çekişmeli geçti. İki takımında farkı bir türlü açamadığı ödül oyununun galibi oldukça heyecanlı bir şekilde belli oldu.

14 Mart 2015 Survivor All Star Ödül Oyunu‘nu kazanan takımı en kısa sürede ekleyeceğiz.

Berna ve Sahra arasındaki mücadeleyi, oyunda farkı açan Berna kazanıyor ve durum 5-5 oluyor.

Hakan ve Bozok karşı karşıya geliyor; iki yarışmacıda birbirine denk şekilde mücadele ediyor. Hakan Bozok’tan biraz daha hızlı hareket ediyor ve kutuları yıkmak için top atışlarına ilk Hakan başlıyor. Ancak sonradan gelen Bozok, Hakan’dan daha becerikli davranıyor ve üç kutusunu da Hakan’dan önce devirerek durumu Gönüllüler lehine 6-5‘e getiriyor.

Serenay ve Özlem karşı karşıya geliyor. Serenay Özlem’den daha hızlı ancak oyunun sonundaki kutu devirmede Özlem daha yetenekli. Serenay atış yapılacak noktaya Özlem’den çok önce geliyor. Serenay parkurdaki başarısını atışlarda da gösteriyor ve durumu 6-6‘ya getiriyor.

Doğukan ve Turabi karşı karşıya geliyor ve Turabi kazanıyor: Gönüllüler 7 – Ünlüler 6.

Merve Aydın ve Begüm karşı karşıya geliyor. Merve çok hızlı, Begüm’e fark atıyor. Atışlarda da üçte üç yapan Merve Aydın durumu 7-7‘ye getiriyor.

Himicem oyunu kazanıyor ve durum 8-7‘ye geliyor.

Şimdi Almeda ve Nadya karşı karşıya geliyor. Nadya rakibinden daha güçlü ve hızlı gibi görünüyordu. Ancak Nadya parkurda düştü ve Almeda öne geçti. Atışlara iki yarışmacı da arka arkaya geliyor. Almeda üç kutuyu Nadya’dan önce düşürdü ve Ünlüler kazandı. Durum 8-8.

Şimdi en iyi erkek ve en iyi kız yarışmacılar eşleşti. Erkeklerde Hilmicem ile Doğukan eşleşti. Survivor All Star 14 Mart ödül oyunu tüm heyecanıyla devam ediyor.

Doğukan parkuru Hilmicem’den daha önce bitirdi ve atışlara başladı. Doğukan ilk atışı yapmanın avantajıyla üç kutusunu Hilmicem’den önce düşürdü ve durum 9-8 Ünlüler lehine döndü.

Survivor All Star 14 Mart ödül oyununda yağmur yağmaya başladı.

Şimdi sıra Merve Aydın ve Nadya eşleşmesinde. İkisi de çok güçlü, ikisi de çok hızlı. Ancak Merve Aydın koşucu olmanın avantajıyla çok daha hızlı oynadı ve atış noktasına fark açarak ulaştı. Ve tek atışta üç kutuyu düşürerek Simit ve Çay ödülünü Ünlüler takımına kazandırdı.

14 Mart 2015 Survivor Ödül Oyununu Ünlüler kazandı!

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap