Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Survivor Berna ile Sahra Kavgası 07.04.2014

Survivor Berna ile Sahra Kavgası 07.04.2014

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor Ünlüler Gönüllüler 2014 tüm heyecanıyla devam ediyor. Ödül oyunları, dokunulmazlık oyunları, konseyler, elenen isimler derken tüm bunlara bir de Berna ve Sahra’nın kavgası eklenince Survivor‘ın heyecan düzeyi gittikçe yükselmeye başladı. Survivor bu hafta pazartesi yayınlanan bölümüne Berna ve Sahra’nın kavga etmesi damga vurdu. Survivor Berna ve Sahra Kavgası‘nın haberin devamında bulabilirsiniz.

Survivor Berna ve Sahra Kavgası

Survivor Berna ve Sahra Kavgası

Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı adalarda devam eden Survivor, heyecan dolu oyunları ve elemeleriyle izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Oyun kaybeden takımlarda sinir ve stres seviyesi yükseldikçe, yarışmacılar kendi araların en ufak konudan dolayı bile tartışmaya başladı. Bunun örneğini 7 Nisan 2014 pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde Berna ile Sahra’nın kavga etmesiyle gördük. Sonucunda Berna’nın diskalifiye olarak adadan ayrılmasına neden olan olayın başlangıcında ise Turabi’nin hindistan cevizi polemiği yatıyor. Turabi’nin çıkardığı polemik kızlar arasında tartışma çıkmasına neden oluyor ve bu tartışma Berna ile Sahra’nın kavga etmesine kadar gidiyor.

Aslında bu duruma kavga demek pek doğru olmaz çünkü Sahra, Berna‘nın tokatları ve tekmeleri karşısında yalnızca laf söylemekle yetiniyor. Berna ise attığı tokatların ve tekmelerin sonucu olarak diskalifiye oluyor.

Survivor Berna Sahra Kavgası izle

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap