Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Sylvia Day ‘Günaha Davet’ Kitabının Konusu ve Bilgileri (Crossfire Üçlemesi Son Kitabı)

Sylvia Day ‘Günaha Davet’ Kitabının Konusu ve Bilgileri (Crossfire Üçlemesi Son Kitabı)

Crossfire Üçlemesinin Son Kitabı olan Günaha Davet kitabı kitapçılardaki yerini aldı. Sylvia Day okuyucuları Crossfire üçlemesindeki ilk iki kitap olan Sana Soyundum ve Sende Kendimi Buldum kitaplarından sonra Günaha Davet Kitabını merakla bekliyordu. Erotik kitaplar son günlerde okuyucular tarafında çok tercih ediliyor. E.L. James’in Elli Ton üçlemesinden sonra Sylvia Day’in Crossfire Üçlemesi aynı ilgiyi görerek çok okunan kitapların arasına girdi. Sylvia Day Günaha Davet Kitabı Crossfire Üçlemesini okumaya başlayan okuyucuların beğenisini kazandı. Kalbini aşka açmaktan korkmayan bir erkek ve kadının erotik yaşamlarını detaylarıyla anlatan Günaha Davet kitabının bilgilerini ve konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sylvia Day Günaha Davet Kitabı

Sylvia Day Günaha Davet Kitabı

Sylvia Day ‘Günaha Davet’ Kitabının Konusu

Baskılara tüm gücüyle karşı koyan genç bir kadın

Yedi yıl önce, düğün arifesindeki narin Leydi Jessica Sheffield hiçbir masum genç kızın hayal edemeyeceği kadar ateşli bir manzaraya tanık olur. Şaşkına düşen ancak tuhaf bir şekilde heyecanlanan genç kadın, skandallarla dolu Alistair Caulfield hakkındaki sessizliğini koruyarak evliliğine adım atar. Ancak Caulfield’ın cazibesi genç kadının hayalinde ateş gibi yanarak en yasak rüyalarını süslemeye devam eder.

Kalbini aşka açmaktan korkmayan genç bir erkek

Alistair, gözlerinde tutkunun ateşi yanan bu ciddi genç kızın cazibesinden kaçarak uzaklara gider. Ancak yıllar sonra Jessica denizaşırı bir yolculuk için genç adamın gemisine adım attığında, yedi yıldır bastırdıkları arzularının esiri olurlar. Eğer bu tutkuya teslim olurlarsa, birbirlerine kapılıp gideceklerdir…

Erotik, kışkırtıcı ve reddedilemeyecek bir davet

Sylvia Day ‘Günaha Davet’ Kitap Yorumları

“Sylvia Day kitabında sempatik karakterler yaratıp ustaca bir kurguyla bezemiş. Cüretkâr ve açık aşk sahneleriyle süslü bir kitap!”

Publishers Weekly

“Akıcı üslubu, harika karakterleri ve ilgi çekici sahneleriyle, ateşli ve seksi bir roman…”

Romantic Times

Sylvia Day ‘Günaha Davet’ Kitap Bilgileri

Yazar: Sylvia Day

Çeviren: Müge Kocaman Özçelik

Yayınevi: Pegasus Yayınları

Sayfa Sayısı: 400

Fiyatı: 22.50 TL

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap