Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Sylvia Day ‘Sende Kendimi Buldum’ Kitap Yorumları

Sylvia Day ‘Sende Kendimi Buldum’ Kitap Yorumları

Elli Tonlardan sonra Dünya’yı etkisi altına alacak olan erotik romanlar serisi olan Sylvia Day’ın crossfire üçlemesinin ikinci kitabı Sende Kendimi Buldum Doğan yayıncılık tarafından Türkiye’de kitapçılarda yerini buldu. Erotik roman serisi olan crossfire üçlemesinin ikinci kitabı olan Sende Kendimi Buldum konusunu, yorumlarını ve kitap bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sende Kendimi Buldum

Sende Kendimi Buldum

Sende Kendimi Buldum ‘Sylvia Day’ Crossfire Üçlemesi Arka Kapak Yazısı

Sakın korkma!

Zifiri bir karanlığa açtım gözlerimi. Gideon, yatağı hafifçe çökerterek yanıma oturdu ve üzerime eğilip aramızdaki battaniyenin üstünden kollarıyla sardı bedenimi. Parmaklarımı göğsüne dokundurunca çıplak tenini hissettim. İnledi ve dudaklarını dudaklarımdan ayırmadan bana doğru eğilerek ayağa kalktı; aramızdaki battaniyeleri çekip attı.

Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundum’la başlayan Gideon ile Eva’nın tutkulu aşkı hiç hız kesmeden sürerken araya eski sevgililerin girmesi, her ikisinin de şiddet dolu geçmişinden karanlık yüzler bu ilişkiyi bambaşka boyutlara taşıyor.

Bakalım, namı diğer Bay Tehlikeli ve Gizemli’nin bir türlü dile getiremediği korkunç sır aydınlanacak mı? Eva’nın farkında olmadığı büyük tehlike ne? Sende Kendimi Buldum’da, Crossfire serisinin heyecan dozu daha da yükseliyor.

Sende Kendimi Buldum Kitap Yorumları

“Romantik edebiyatta Day’in çok az rakibi var.”
Booklist

Sende Kendimi Buldum Kitap Bilgileri

Çeviren: Ayşe Kaya

Yayın evi: Doğan Yayıncılık

Yazar: Sylvia Day

Yayın Yılı: 2013

Kitap Kağıdı: 352 sayfa

Dili: Türkçe

Fiyatı: 20.00 TL

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap