Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Takip Yarışması Başvuru Formu (Kanal D)

Takip Yarışması Başvuru Formu (Kanal D)

Televizyon ekranlarının dizilerden sonra en çok izlenen yapımları olan yarışma programlarına bir yenisi daha ekleniyor; Takip! 9 Nisan 2014 çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında başlayacak olan Takip yarışmasının sunuculuğunu, bir dönem TRT 1’de yayınlanan Tam Zamanı adlı yarışma programını sunan ve Es Es, Pis Yedili gibi gençlik dizilerinde oynamış olan genç oyuncu Uraz Kaygılaroğlu yapacak. Kaygılaroğlu Takip yarışmasının sunuculuğuyla eş zamanlı olarak yine TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Yedi Güzel Adam dizisinde de oynayacak. Takip yarışması başvuru formunu ve yarışmanın formatına ait bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

Takip Yarışması Formatı

Takip yarışmasında birbirini hiç tanımayan 3 kişi, Takipçi ismi verilen ve her konuda bilgi düzeyi yüksek bir şampiyona karşı yarışacak. Yarışmacılar bildikleri her soruyla büyük ödüle bir adım daha yaklaşırken, şampiyon rakipleri verdiği cevaplarla yarışmacıları yakalarsa yarışma sona erecek.

Takip Yarışması Başvuru Formu

Takip Yarışması Başvuru Formu

Takip Yarışması Başvuru Formu

Takip yarışmasına başvurular Kanal D’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Takip yarışması başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

4 Yorum yapılmış " Takip Yarışması Başvuru Formu (Kanal D) "

 1. İLHAN ÇELİK dedi ki:

  saat 03.17 nöbetteyim.başvurdum inşallah katılırım :))

 2. berkay bozkurt dedi ki:

  paraya ihtiyacım var ve babam olmadığı için sıkıntıdayız onun için şansımı denemek istiyorum

 3. kadir çakmak dedi ki:

  yarışmak istiyorum
  nasıl başvuruyoruz

 4. asumedya dedi ki:

  yarışmaya katılmayı çok istiyorum ve ve yarışmada kazandığım parayla birlikte kendime bir işyeri açmayı çok istiyorum ve inşallahta katılırım

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap