Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Teoman Müziğe Geri Döndü

Teoman Müziğe Geri Döndü

Kararında yanıldığını belirten ünlü rock sanatçısı Teoman tekrar müziğe devam edeceğini açıkladı. Hayranlarını bu haberle sevince boğan Teoman Canım sahneye çıkmak istiyor ifadeleriyle kararında yanıldığını dönüş yapacağını açıkladı. Teoman müziği tam 470 gün bırakabildi. Yorgunum gerekçesiyle müziği bırakan Teoman’ın geri dönüşü sevenlerini mutlu etti.

Teoman

Teoman

Uzun ayrılık açıklamasında duygusal bir dil kulanarak müzik sektörüne eleştiriler yönelten Teoman‘ın geri dönüş açıklaması kısa ve sadeydi. Şarkı yazma konusunda henüz isteksiz olduğunu s öyleyen sanatçı “Canım sahneye çıkmak istiyor” diyerek dönüş açıklamasında şöyle dedi:

“Arkadaşlar, geçen sene sizlere müziği bıraktığımı bildirmiştim. Şimdi ise, sahneye geri dönme kararımı bildiriyorum. Bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. canım sahneye çıkmak istiyor. Üretim konusuna gelince ; kendimi biraz serbest bırakmayı düşünüyorum. Yani sahneye dönüyorum. Ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. İleride , eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam , sizlerle bir şekilde paylaşırım. Az sayıda, özenli konserler vereceğim. Ne zaman , nerede , nasıl konserler olacak bunlar, tam olarak henüz bilmiyorum ama verdiğim kararı sizlerle paylaşmak istedim. Sevgiler”

Teoman Bana Öyle Bakma İzle

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap