Buradasınız : Ana Sayfa //Moda//Tesettür giyim modelleri 2015

Tesettür giyim modelleri 2015

www.tunikmodellerim.com

Tesettür giyim son yıllarda ciddi bir sektör haline geldi. Çok farklı markalar değişik tasarım ve koleksiyonları ile güzel çizgiler yakaladılar. Tesettürlü olup şık görünmek isteyen bayanlar

çeşitli alternatiflere başvurmaya başladılar ve sonuç günümüzdeki hali oldu.

Artık tesettür giyimde kombinleri ve modelleri konuşur olduk. Farklı markaların koleksiyonlarını heyecanla beklemeye başladık. Bu sektöründe alt bölümleri var tabi ki. Bunlar arasında eşarp,kap,pardesü,
ferace,şal ve tunik modelleri en çok bilinenleri oldu. Bunların kendi aralarındaki kombinleri,uyumları ve fiyatları çok çeşitlilik göstermeye başladı.

Belli başlı tesettür giyim firmaları her mevsimde yeni bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor demiştik. İşte bu koleksiyonları merakla bekleyen büyük bir kitle var ve bu kitle daha büyümekte. Armine,Setrms,Alvina,Kayra,Tuğba&Venn,Zühre,Avenna,İpekdal,Puane,Tekbir,Sefamerve gibi markaların modelleri tabi ki de başı çekmekte. Bu alanda o kadar çok tasarım var ki,örnek vermek gerekirse pardesü modelleri diye arama yapan birinin istediği modeli bulması bir gün bile sürebilir çünkü alternatif modeller çok fazla,marka kendi içinde bile tasarım konusunda yarıştığı için diğer markalarda işin içine girince iş iyice karmaşıklaşıyor.Hele bir de yeni sezon,yeni koleksiyon derken bazen işler daha da kompleks hale geliyor. Renk seçimleri ve tamamlayıcı aksesuarlar ile artık umudunuz iyice azalıyor.

İşte bu noktada tesettür giyim konusunda yardımcı olmak için http://www.tunikmodellerim.com sitesinde en beğenilen modelleri ve markaları paylaşmaya devam edeceğiz. Amacımız sizlerin işini kolaylaştırmak ve zaman kaybetmenizi engellemek olacak. Şimdiden kolay gelsin.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap