Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Thor Karanlık Dünya Filmi Türkçe Altyazılı Fragman

Thor Karanlık Dünya Filmi Türkçe Altyazılı Fragman

Thor Karanlık Dünya Filmi Konusu, Thor Karanlık Dünya oyuncuları, Thor Karanlık Dünya Vizyon Tarihi, Thor Karanlık Dünya Türkçe Dublaj, Thor Karanlık Dünya Film Müziği, Thor Karanlık Dünya Soundtrack

Başrollerinde Natalie Portman, Anthony Hopkins, Chris Hemsworth, Zachary Levi ve Jaimie Alexander’ın yer aldığı Thor: Karanlık Dünya Filmi, Türkiye’de 1 Kasım 2013 tarihinde vizyona girecek. 2011 yapımı Thor filminin devamı niteliğindeki Thor: Karanlık Dünya filminin yönetmen koltuğunda, daha önce Game of Thrones, Oz ve Mad Men gibi yapımların da yönetmenliğini yapmış olan Alan Taylor oturuyor. Thor: Karanlık Dünya filminin Türkçe altyazılı fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Filmin detaylarını görmek ve Türkçe altyazılı fragmanını izlemek için haberin devamına göz atınız.

Thor Karanlık Dünya Filmi Afiş

Thor Karanlık Dünya Türkçe Altyazılı Fragman izle

Thor Karanlık Dünya Türkçe Altyazılı Fragman izle

Thor: Karanlık Dünya Filmi Konusu

Thor’un ilk yönetmeni Kenneth Branagh’dı ancak Branagh, ikinci filmde yöentmen koltuğuna oturmak istemedi ve ‘Game Of Thrones’un yönetmeni Alan Taylor  Branagh’ın yerine geçti.Filmde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård ve Idris Elba gibi oyuncular yer alıyor. Tanrıların mücadelesi sürüyor.  İlk filmde Thor’un güçleri babası tarafından elinden alınmıştı. Daha sonra Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı.

Thor: Karanlık Dünya Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap