Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Turkcell Çekim Gücü Misket Oynayan Zenciler Reklamı

Turkcell Çekim Gücü Misket Oynayan Zenciler Reklamı

Turkcell çekim gücü kalitesini göstermek için Amerika’da zencilerin ve misket havasının olduğu bir reklam hazırladı. Turkcell’in Ankara Misket Oynayan Zenci Gençler’i oynattığı reklam herkes tarafından çok beğenildi. Turkcell Çekim Gücü 2015 Reklamı yazının devamında.

Turkcell Çekim Gücü Misket Oynayan Zenciler

Turkcell Çekim Gücü Misket Oynayan Zenciler

Türkiye’deki 3 GSM operatöründen biri ve kendi iddiasına göre en yüksek çekim gücüne sahip olan Turkcell, yine eğlenceli bir reklama imza attı. Turkcell’in çekim gücü reklamında bu sefer tanıdık simalar yoktu. Reklamda Amerika’da sokakta parti yapan bir grup siyahi genç, aralarından birinin çok güzel bir parça buldum demesiyle bir anda Misket oynamaya başlıyor. Misket havasını oldukça güzel oynayan siyahi gençlerden birisi, partiye başka bir arkadaşlarını davet etmek üzere telefonunu çıkartıyor. Ancak gencin telefonu çekmiyor ve partiye devam ediyorlar. Bu sırada dış ses devreye giriyor ve Turkcell’in çekim gücünün Amerika’daki GSM operatörlerinden daha iyi olduğunu söylüyor. Turkcell’in Misketli Zencili Reklamı‘nın sonunda ise Amerika’nın meşhur Özgürlük Heykeli ve Nevşehir’in meşhur Peri Bacaları karşılaştırılıyor. Peri Bacaları’nın Özgürlük Heykeli’nden daha yükseğe ulaşmasıyla Turkcell’in çekim gücünün daha iyi olduğu ifade ediliyor.

Turkcell Çekim Gücü Misket Oynayan Zenciler Reklamı

1 Yorum yapılmış " Turkcell Çekim Gücü Misket Oynayan Zenciler Reklamı "

  1. erhan dedi ki:

    Amerika Turkiye gibi sorumsuzmu her yere baz istasyonu koysun bizde her catiya baz istasyonu adamlarin yonetmeligi var.tabiki Turkiyede heryerde ceker

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap