Buradasınız : Ana Sayfa //Websiteleri//Turshoe.com (Turşu) Alışveriş Sitesi

Turshoe.com (Turşu) Alışveriş Sitesi

Son yıllarda durdurulamaz bir şekilde yaygınlaşan ve hızlanan internet, ticaret kategorisinde de yeni oluşumlarla hızlı bir büyüme sergiliyor. İnternet ortamında ticaret iki şekilde yürüyor. Birincisi doğrudan satış yapan e-ticaret siteleri. İkincisi ise şehir fırsatları odaklı internet siteleri. Ülkemizde Markafoni, Trendyol, Morhipo, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Sahibinden e-ticaret alanında ilk kurulan ve satış hacmi olarak lider e-ticaret siteleri arasında yer alıyor. Son bir yıl içinde de N11.com, Lidyana.com gibi siteler de yatırım alarak büyüme konusunda ivme kazandılar. Bu yazımıza konu olan ise yeni bir e-ticaret girişimi olan Turshoe.com.

Bu yeni girişim okunuş olarak (Turşu) oldukça akılda kalıcı olduğu gibi, isminde barındırdığı Türkçe’de ayakkabı anlamına gelen İngilizce “shoe” kelimesiyle de ayakkabı ağırlıklı bir alışveriş sitesi olacak. Turshoe.com‘un Şubat 2014’te faaliyete geçmesi bekleniyor. Şimdilik sitenin yalnızca anasayfası açılıyor ve sayfanın ortasında sitenin faaliyete geçtiği haberini alabilmeniz için e-posta adresinizi bırakabileceğiniz bir alan bulunuyor.

Turshoe.com Alışveriş Sitesi

Turshoe.com Alışveriş Sitesi

Turshoe.com‘un adında her ne kadar sadece ayakkabı kelimesi geçse de, sitede deri kullanılarak imal edilen ayakkabı, çanta, kemer, cüzdan gibi ürünler satılacak.

Turshoe.com alışveriş sitesi ile ilgili gelişmeleri takip edip sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

1 Yorum yapılmış " Turshoe.com (Turşu) Alışveriş Sitesi "

  1. İzmir Tabelacı dedi ki:

    Orjinal içerikli bir site olmuş ismide içeriğiyle münhasır nadir sitelerden birisi. Ayakkabının turşusunu kurmuşlar resmen.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap