Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Twitter’a 3G’den Nasıl Girilir?

Twitter’a 3G’den Nasıl Girilir?

Türkiye’de 21.03.2014 gece yarısı mahkeme kararı ile kapatılan Twitter’a Nasıl Girebiliriz? Yasaklanan Twitter’a Nasıl Girebiliriz? Sosyal paylaşım sitesi Twitter Türkiye’de mahkeme kararı ile yasaklanması gündeme bomba gibi düştü. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Twitter’ın kökünü kazıyacağız açıklaması sonrasında engellenen Twitter kullanıcıları bu durum karşısında vazgeçmiyor ve Twitter’a girmenin yollarını araştırıyor. Twitter’a Nasıl Girerim?,  Twitter’a 3G ile Giriş,  Twitter’a 3G’den Nasıl Bağlanırım?,  Twitter Neden Açılmıyor?,  Twitter’a Ulaşımı Nasıl Sağlarım?,  Twitter Neden Yasaklandı?,  Yasaklanan Twitter’a Giriş, gibi merak ettiğiniz konuların yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 Twitter’a 3G’den Nasıl Girilir?

Twitter'a 3G Nasıl Girilir?

Twitter’a 3G Nasıl Girilir?

Akıllı telefon ve tabletlerde mobil olarak twitter’a girebilmek için Google Play ya da AppleStore’dan “Hotspot Shield” ya da “onavo protect” programını indiriniz.
Windows 8 DNS Ayarları Değiştirme
Twitter-1

Twitter-1

Twitter-2

Twitter-2

Ekranda bilgisayara bağlı olan ağ bağlantıları görüntülenecektir. Listeden kullandığınız ağ bağdaştırıcınıza sağ tıklayın ve önümüze açılan menüden “özellikler” i seçin. Wireless kullanılan bir bilgisayarda “Wireless Network Connetion” yazanı sağ tıklıyoruz.

Twitter-3

Twitter-3

Önümüze “Wireless Network Connection Özellikleri” penceresi çıkıcak. Pencerede yer alan listeden “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” seçeneğine çift tıklayın.

Twitter-4

Twitter-4

Ardından ekrana gelen pencerede “Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan” seçeneğini seçip, tercih edilen ve diğer DNS sunucu alanlarına sırasıyla “4.2.2.1¨ ve “4.2.2.2¨ yazıyoruz ve tamam diyerek pencereleri kapatın. İstediğiniz siteye girebilirsiniz artık.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap