Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Ulan İstanbul Carlos Kimdir? (Erkan Kolçak Köstendil)

Ulan İstanbul Carlos Kimdir? (Erkan Kolçak Köstendil)

Kanal D ekranlarında yaz sezonuyla birlikte ekranlarda yayınlanmaya başlayan yeni dizi Ulan İstanbul‘un başrol oyuncularından biri olan Erkan Kolçak Köstendil namı değer Carlos izleyenlerin hemen dikkatini çekmeyi başardı. Dizide profesyonel bir hırsızlık ekibinde yer alan Carlos inanılmaz oyunculuk yeteneği ve sesiyle birden bire Ulan İstanbul dizisinde sivrilmeyi başaran karakterlerden biri oluverdi. Ulan İstanbul dizisinin Carlos’un asıl adı Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? Ulan İstanbul Carlos (Erkan Kolçak Köstendil) Oynadığı Diziler?, Ulan İstanbul Carlos (Erkan Kolçak Köstendil) Yaşı?, Ulan İstanbul Carlos Sahneleri, Ulan İstanbul Carlos (Erkan Kolçak Köstendil) Boyu Kaç?, Ulan İstanbul Karlos Kimdir?, Ulan İstanbul Carlos (Erkan Kolçak Köstendil) Fotoğrafları, Ulan İstanbul Carlos (Erkan Kolçak Köstendil) Biyografisini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ulan İstanbul Carlos (Erkan Kolçak Köstendil) Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan ve kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi Ulan İstanbul’da Carlos rolüyle akıllarda yer edinen Erkan Kolçak Köstendil 1983 Bursa doğumlu bir oyuncudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu ilk kez sanal dünyanın vazgeçilmezi olan facebook dizisi olan Mukadderat’ı yazıp yönetmiştir. Erkan Kolçak Köstendil çeşitli reklam filmlerinde ve tiyatrolarda yer almıştır.

Erkan Kolçak Köstendil’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2009 yapımı “M.A.T” dizisinde, 2012 yapmı “Babalar ve Evlatları” dizisinde, 2008 yapımı “Güz Sancısı” filmine rol almıştır. TRT1 de gösterilen “Sakarya Fırat” dizisindeki Er Mahmut Karakum karakteriyle herkesin beğenisini kazanmıştır. “Merhamet” dizisinde Mehmet karakterine hayat vermektedir (2013). Tiyatro Tiyatro dergisi tarafından “Yılın Erkek Oyuncusu” ödülünü ‘Aut taki rolüyle Erkan Kolçak Köstendil ve ‘Disko 5 No lu oyunundaki performansıyla Mirza Metin paylaşmıştır. ’17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri, Seçici Kurul Genç Oyuncu Özel Ödülü: Erkan Kolçak Köstendil (Aut – Sıfırnoktaiki) almıştır.

2 Yorum yapılmış " Ulan İstanbul Carlos Kimdir? (Erkan Kolçak Köstendil) "

  1. erkan dedi ki:

    Adaşım ve hemşerim sesin ve oyunculuğun mükemmel yolun açık olsun sakın değişme.

  2. nuray dedi ki:

    Filmde acayip gulduruyorsun komik ve cok tatlisin seni seviyoruz basarilarinin devamini diliyorum samsudan sevgiler

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap