Buradasınız : Ana Sayfa //Mobil Uygulamalar//Viber Nedir Nasıl Kullanılır?

Viber Nedir Nasıl Kullanılır?

Viber, Viber indir, Viber nasıl kurulur?

Viber, yurtdışında seyahat ediyor olsanız bile akıllı telefondan akıllı telefona ücretsiz ve HD kalitesinde arama yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir mobil uygulama. Ayrıca Viber aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmek, video ve fotoğraf paylaşımı yapmak için de çok uygun.

Viber Nedir?

Viber Nedir?

Viber‘ı akıllı telefonunuzda yapılandırıp, uygulamayı açtığınızda ayrıca oturum açmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Viber uygulaması akıllı telefonunuzun işletim sistemiyle çok başarılı bir şekilde entegre olabiliyor. Cihazlarında Viber kurulu olan ve telefon numaraları sizin rehberinizde kayıtlı olan bütün kullanıcıları doğrudan arayabilmenize ve onlara metin mesajları gönderebilmenize olanak tanımasıysa Viber‘ın en önemli özelliği. Bu nedenle özellikle aileniz ve arkadaşlarınızdan tatile çıkacak olanlara bu uygulamayı akılı telefonlarına kurmalarını tavsiye edebilirsiniz.

Viber’ın milyonlarca kullanıcısı bulunuyor, dolayısıyla pek çok arkadaşınıza doğrudan erişme ihtimaliniz oldukça yüksek. Uygulamanın son sürümüyle artık video mesajlar göndermek de mümkün

Viber, Andorid, iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.

VİBER Android uygulamasını indirmek için tıklayınız.

VİBER iOS uygulamasını indirmek için tıklayınız.

1 Yorum yapılmış " Viber Nedir Nasıl Kullanılır? "

  1. fikret mucuk dedi ki:

    geçmiş mesajlarımızı mail adresimize yollanırmı kimlerle konuştugumuzu mail olarak atabilirlermi

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap