Buradasınız : Ana Sayfa //Websiteleri//WordPress Haber Teması’nda HaberMatik Bir Numara!

WordPress Haber Teması’nda HaberMatik Bir Numara!

Son yıllarda yaşanan gelişmeler akıllı cep telefonları, tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar gibi teknolojik ürünlere ve internet erişimi gibi hizmetlere ödenen ücretleri çok daha makul seviyelere düşürmüş, buna bağlı olarak da internet kullanımı hızla artmıştır. Dünya genelinde yaşanan bu duruma paralel olarak Türkiye’de de teknolojiye erişim çok daha kolay hale gelmiştir. Durum böyle olunca kullanıcılar gündemi televizyon ya da gazetelerden takip etmek yerine, sosyal medya ve haber sitelerinden takip etmeyi tercih etmeye başlamıştır. Kullanıcılardan gelen bu talep doğrultusunda, farklı bütçelere sahip internet girişimcileri çeşitli haber siteleri kurarak köklü haber siteleri ile rekabet eder hale gelmiştir. Şu anda internette bir haber sitesi kurmak oldukça basit hale gelmiş durumda. Hiçbir web tasarım bilgisi olmadan, wordpress gibi ücretsiz yazılımları kullanarak kendinize ait bir web sitesi kurabiliyorsunuz. Tabii amacınız haber sitesi kurmaksa, çok cüzi ücretlerle satın alabileceğiniz wordpress haber temaları işinizi rahatlıkla görecektir. Bu yazımızda size 2011 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak haber yazılımı geliştiren Akın Medya’nın ürünlerinden biri olan HaberMatik’i tanıtmak istiyoruz.

Wordpress Haber Teması

WordPress Haber Teması

Akın Medya, müşterisine ürününü satana kadar değil, sonuna kadar profesyonel destek vermeyi taahhüt eden bir bilgi teknolojileri firması olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz web sitesi yazılımı WordPress için temalar geliştiren firmanın en dikkat çekici ürünü ise WordPress haber teması HaberMatik’tir.

Benzerleri arasında sahip olduğu birçok özellik ile fark yaratmayı başaran WordPress haber teması HaberMatik, web sitesi alt yapısı olarak WordPress’i tercih edenlerin bir numaralı tercihi olarak dikkat çekiyor. HaberMatik teması, gelişen mobil internet teknolojisi de düşünülerek, mobil cihazlarla da uyumlu hale getirilmiş. Kullanımı ve yönetimi oldukça basit olan HaberMatik temasının kurulumu firma tarafından profesyonel şekilde yapılıyor ve size sadece haber sitenize oldukça kolay bir şekilde haber eklemek kalıyor. HaberMatik teması ilginizi çektiyse ve temayı incelemek isterseniz, yazımızın içinde geçen 2 linkten birine tıklayarak firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap