Buradasınız : Ana Sayfa //Sinema//Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi Konusu, Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi Konusu, Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

2005 yılında akciğer kanserinden hayatını kaybeden ve tüm Türkiye’yi üzüntüye boğan unutulmaz Karadenizli şarkıcı Kazım Koyuncu’nun hayatı beyaz perdeye aktarılıyor. Kazım Koyuncu’nun hayatının anlatılacağı filmin adı Yağmur-Kıyamet Çiçeği olacak. Yağmur-Kıyamet Çiçeği filmi Onur Aydın’ın aynı isimdeki kitabından uyarlama olacak. Yağmur-Kıyamet Çiçeği filmi konusu, oyuncuları ve vizyon tarihi bilgileri haberin devamında.

Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi

Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi

Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi Konusu

Yağmur-Kıyamet Çiçeği filmi Kazım Koyuncu’nun hayatının yanı sıra, 26 Nisan 1986 tarihinde meydana gelen Çernobil faciası ve Trabzonspor’un 1995-1996 sezonunda lig şampiyonluğunu kaçırması sonrası şehirde ilan edilen yası da konu alacak. Ayrıca bir dönem Karadeniz bölgesinde boy gösteren Nataşalar da filmde anlatılan başka bir konu olacak.

Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi Oyuncuları

Filmin başrollerinde Kazım Koyuncu’ya olan benzerliği ile dikkat çeken Engin Hepileri, usta oyuncu Altan Erkekli ve Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinden hatırlayacağımız Sevtap Özaltun gibi isimler yer alıyor. Yağmur-Kıyamet Çiçeği filminin diğer oyuncuları ise şöyle;

 • Devrim Saltoğlu
 • Erkan Köstengil
 • Sait Genay
 • Settar Tanrıöğen
 • Hüseyin Avni Danyal
 • Elena Viunova
 • Serap Aksoy
Engin Hepileri, Kazım Koyuncu'yu Canlandıracak

Engin Hepileri, Kazım Koyuncu’yu Canlandıracak

Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi Vizyon Tarihi

Kazım Koyuncu’nun hayatının anlatılacağı Yağmur-Kıyamet Çiçeği filminin vizyon tarihi henüz belli olmadı. Vizyon tarihi belli olduğunda haberimizi güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

2 Yorum yapılmış " Yağmur-Kıyamet Çiçeği Filmi Konusu, Oyuncuları ve Vizyon Tarihi "

 1. damla seyran dedi ki:

  kazım koyuncuyu kalbimle anıyorum.onu çok seviyorum

 2. ebru dedi ki:

  nezman onun adı gecse benım göz pınarlarım söz dınlemıyr kendı basına hareket eder oldu onu okadat cok sevıyrum kı ha kardesımı ha esımı ha evladımı yanı kendımden bırını kaybetmıscesıne hala acısı taze dınmıyr nur ıcınde yat mekanın cennet olsun kazım

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap