Buradasınız : Ana Sayfa //Oyunlar//Yüzyılın Muhteşem Oyunu

Yüzyılın Muhteşem Oyunu

Tabi ki de Counter – Strike! 19 Kasım 1998 yılında Half – Life oyunun bir eki olarak piyasaya sürülen Counter – Strike, kısa adıyla CS, otoriteler tarafından yüzyılın oyunu ve en iyi FPS (First Person Shooter) oyunu seçilmiştir.

pvpserverler.biz

pvpserverler.biz

Aslında oyunun fazla bir esprisi olmamasına rağmen oyunculara verdiği zevk sayesinde günümüzde bile 1.1 versiyonunu oynayan birçok insan bulmak mümkün. İlk açıldığı andan itibaren Türkiye’de büyük bir patlama yaratan oyun, gerek internet kafelerde gerekse şahsi bilgisayarlardan en çok oynanan oyun olmayı başardı.

Oyunda bulunan polis ve terörist çatışması teması sayesinde oyuncuların gönüllerinde taht kuran bu oyun artık ne yazık ki ücretli sürümü olan CS: GO (Counter Strike: Global Offensive) oldu. Fiyatı yaklaşık 15 TL gibi ucuz bir ücrete sahip olmasına karşın oyuncuların eski CS’den aldığı zevki tam anlamıyla verememekte.

Oyuncuların kendilerine çıkar aramaları pvp serverler doğuşuna sahne oldu. Bu pvp serverlarda oyuncular kendi sürümlerini istedikleri gibi kendileri seçerek, ek olarak normal sürümlerde olmayan oyun modları ve haritaları belirleyerek, istedikleri silahları seçerek, tamamen ücretsiz olarak istedikleri zaman oynayabilmektedirler.

Siz de istediğiniz zaman istediğiniz haritada oynayabilmek için, pvpserverler.biz adresini ziyaret etmeniz yeterli. Bunun yanında sadece CS değil, sitede metin2 pvp serverler ve Knight Online pvp Serverlar bulmanız mümkün.

2 Yorum yapılmış " Yüzyılın Muhteşem Oyunu "

  1. yeni hobiler dedi ki:

    CS:GO bana cs 1.6 nın verdiği zevki vermiyor ya grafik olarak filan daha iyi ama belki 7 yıldır 1.6 oynadığım için alışmışım 🙂

  2. North dedi ki:

    Yıllardır oyuncuları ile hiç durmadan kullanıcıların en büyük keyif aldığı bir oyun haline geldi yeni zırh ve silah seçenekleri ile herkes tarafından oldukça popüler bir oyun haline geldi.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap