Buradasınız : Ana Sayfa //Oyunlar//Zynga / Turn Poker Chipi Satın Alın

Zynga / Turn Poker Chipi Satın Alın

Dünyada oynana oyunların içinde en fazla sevilen ve oynana pokerdir, bizim ülkemiz için de durum farklı değildir ama maalesef yasaklandığı için her platformda bu oyunu oynayamıyoruz. İşte orada devreye Zynga giriyor ve bizim için internette hazırladığı pokeri oynamaya başlıyoruz. Facebook hesabı üzerinden oynana poker için elbette ki bazı kurallar var ve bunların başında da Chip Satın Al gelmektedir. Bu amaçla kurulmuş olan internet sitelerine üye olarak 7/24 chip satın alabilirsiniz.

poker

Chip demek sanal para demek, oyunu sanal alemde oynadığımıza göre parasının da sanal olmasından daha doğal ne olabilir ki? Bu chipleri istediğiniz kadar hesabınıza yüklüyorsunuz ve kazandığınız takdirde yine aynı yöntemi kullanarak chipleri gerçek paralarla değiştirebiliyorsunuz. Chip Satışı olmadan bu oyunu oynayamazsınız, size gece gündüz yardımcı olan canlı müşteri temsilcileri aracılığı ile dilediğiniz kadar chip satın alma imkanınız var. Oyun sırasında bile bu sitelere bağlanabilir ve kaybettiğiniz sanal paralarınızı tekrar yerine koyabilirsiniz. Akıl ve zihin geliştiren pokeri oynamak için daha ne bekliyorsunuz? Pokeri bilmeyen yoktur sanırız, ama internet üzerinden de oynanmaya başladığını belki henüz duymadınız, facebook hesabınızın olması bu oyunu oynamanız için yeterlidir. Akıllı cep telefonlarınızla, masa üstü veya diz üstü bilgisayarlarınızla oynayarak hem çok güzel vakit geçirebilirsiniz ve hem de eğlenmenin zevkine varabiirsiniz.

Poker Chip Satış ise pokeri oynamak için size lazım olan sihirli kelimeler demektir. Bu kelimeleri yazarak sitemize ulaşabilir ve chiplerinize kısa yoldan sahip olabilirsiniz. Pokeri sanal alemde oynamanın en güzel tarafı hiç zorlanmadan her şeyi online olarak oturduğunuz yerden yapabilme şansı bulmanızdır. Parmaklarınızın birkaç hamlesi ile istediğiniz zaman chip alıp poker oynamaya başlamanız mümkün.

Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap