02129989500 numarası kime ait kimin nerenin?

7
172

Az önce 02129989500 numaralı telefondan bir çağrı aldım. 1 kere çaldıktan sonra kapandı. 02129989500 numarasını geri aramadan önce bir araştırma yapmak istedim. İyiki de araştırmışım, çünkü 02129989500 numaralı telefon birçok kişiyi aramış ve numarayı geri arayan bazı kişilere yüksek meblağlarda telefon faturası gelmiş.

02129989500 kimin?

02129989500 numaralı telefon sizi ararsa kesinlikle açmayın veya geri aramayın. Bu tarz bilmediğiniz numaralardan gelen telefonlara geri dönüş yapmadan önce mutlaka internette birax araştırma yapın. Aksi takdirde yüksek miktarlarda telefon faturalarına maruz kalabilir ya da dolandırılabilirsiniz.

7 YORUMLAR

 1. Evet beni de demin aradı. Araştırdım ki baya bi şikayetçiler var bende şikayetvar sitesine şikayetimi ettim umarım ilgilenirler bu dolandırıcılarla.

 2. biraz önce aynı numaradan arandım ve maalesef araştırma yapmadan numaraya döndüm. kısa bir süre de olsa belirsiz bir yerden operatöre bağlanmak için beklemem gerektiği bildirilince kapattım. araştırdığımda bu telefonla ilgili şikayetler olduğunu gördüm. Bu işin bir takipçisi, sorumlusu yok mu. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz allahaşkına.

 3. benide bu piçler aradı kapattı bende geri dönüş yaptım 10dk bekledimki açtıklarında basam kalayı fakat telefon kapandı nerden çıkıyor bu piçler amına koyduğumun dolandırıcıları

 4. evet diğer arkadaşların dediği gibi benide aradılar geri dönüş yaptım operatör çıktı firmayı falan tanıtmadıbende kapattım ondan sonra bigisayardan numarayı araştırdım şerefsizlerin adi köpeklerin nosu olduğu anlaşıldı.maalesef böyle terbiyesizler bazen çıkıyo çalışmak zor geliyor piçlere onu bunu dolandırmaya kalkıyorlar a.k.piçleri

 5. Benide aradılar…
  ancak cevap vermedim..
  Yahu biz MUZ CUMHURİYETİNDEmi yaşıyoruz?
  Nerde bu devlet…Bu sahtekarlar ortalıkta neden cirit atıyor..Bunlar tam bir kana muhtaç vampir yaratıklardır..Milletin cebindeki cep’ten para çalmak için uğraşıyorlar..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here