2 Kişilik Oyunlar Sitesi

4
150

İnternet dünyasının vazgeçilmezlerinden olan oyunlar her yaştan oyunseveri kendine çekmeye devam ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle ucuzlayan bilgisayar ve internet ücretleri neredeyse her eve bir bilgisayar ya da akıllı telefon girmesini sağladı. Durum böyle olunca Türkiye’de internet kullanım oranı son dönemlerde adeta tavan yaptı diyebiliriz. Buna bağlı olarak kullanıcıların internette vakit geçirmeyi tercih ettiği siteler de artmaya başladı. Flash oyun siteleri bu ortamların başında geliyor. Sayıları her geçen gün artan oyun siteleri arasında çok azı kullanıcıların her türlü isteğine cevap verebiliyor. Yazımızda bu sitelerden biri olan minikoyuncu.org hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Minik Oyuncu

Minikoyuncu.org flash oyun sitesinde başta 2 kişilik oyunlar olmak üzere, birçok farklı türde oyun bulabilirsiniz. İster bir arkadaşınızla, isterseniz de tek başınıza internette eğlenceli vakit geçirmek için bire bir olan bu oyunlar arasından en beğendiklerinizi sırasıyla oynayabilirsiniz.

Son dönemlerde flash oyunlar arasında popüler olan Pony oyunları özellikle küçük yaştaki oyunseverlerin tercih ettiği bir oyun türü olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Rengarenk küçük atların başından geçen maceralara ortak olmak istiyorsanız siz de pony oyunlarından bir tanesini deneyebilirsiniz.

Minikoyuncu.org sitesinde 40’tan fazla farklı oyun türü, boş vakitlerinde biraz olsun kafa dağıtmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen kullanıcıları bekliyor. Siz de oyun oynamayı seviyorsanız bu siteyi mutlaka ziyaret edin. Ancak şunu unutmayın ki her şeyin aşırısının zarar olduğu gibi, oyun başında gereğinden fazla vakit geçirmek de hem göz sağlığınız hem de psikolojiniz için zararlı olabilmektedir.

4 YORUMLAR

  1. Şu oyunlar keşke 90 lı senelerde olsaydı da bilgisayarda geçirdiğimiz vakitler daha eğlenceli olsaydı. Ama şuanda iki kişilik bu oyunları yinede oynayacağız 🙂

  2. Bir aralar agario oyununun bir bağımlısı haline geldiğimi hatırlıyorum. Ancak uzak durulması gereken ve bağımlıklık yaratan oyunlarda yok değil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here