2013 En İyi Komedi Filmleri (İzlemelisiniz)

0
130

Sinema dünyasının en çok tercih edilen yapımları arasında yer alan komedi filmleri, hayatın karmaşıklığından yorulmuş ve biraz olsun stresten uzak saatler geçirmek isteyenler için biçilmiş kaftan gibi görünüyor. Komedi filmleri izlemek istiyorsanız ve 2013 yılının en iyi komedi filmlerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda 2 ay sonra geride bırakmış olacağımız 2013 yılında gösterime girmiş ve yüksek izlenme oranına sahip komedi filmlerini sizlerle paylaştık. Yazımızın devamında 2013 yılına damgasını vuran en iyi komedi filmlerini liste halinde bulabilirsiniz.

2013 En İyi Komedi Filmleri

10- A Haunted House (Perili Bir Ev)

Film “Korkunç Bir Film” serisinde olduğu gibi bazı korku filmleri ile dalga geçen bir yapım olarak dikkat çekiyor.

A Haunted House
A Haunted House

9- Movie 43 (Çatlak Film)

Çatlak Film, birbirinden farklı kısa komedi filmlerinin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkmış bir yapım. Başrollerinde Gerard Butler ,  Kate Winslet ,  Hugh Jackman ,  Uma Thurman , Naomi Watts gibi önemli isimler yer alıyor.

Movie 43 (Çatlak Film)
Movie 43 (Çatlak Film)

8- Identity Thief (Kimlik Hırısızı)

Bir başkasının kimliğini çalıp, bu kimlikle kredi notunu düzeltmeye çalışan bir Kimlik Hırsızı ile kimliğin gerçek sahibi arasındaki kovalamacayı konu alan bir yapım.

Identity Thief (Kimlik Hırsızı)
Identity Thief (Kimlik Hırsızı)

7- 21 And Over (Çılgın Doğumgünü)

İki en iyi arkadaş 21 yaşına girmelerini kutlamaktadırlar. Tek sorun ertesi gün tıp fakültesine giriş için önemli bir mülakata katılmaları gerekmektedir.

21 and Over (Çılgın Doğumgünü)
21 and Over (Çılgın Doğumgünü)

6- The Incredible Burt Wonderstone

Las Vegaslı sihirbaz Burt Wonderstone (Steve Carell), iş ortağını kaybettikten sonra yavaş yavaş düşüşe geçmeye başlamış ve şovunu bir sokak sihirbazına (Jim Carrey) kaptırmıştır. Filmde çok farklı bir karakterde izleyeceğimiz Carrey Criss Angel’a, Carrell da David Blaine’e benzetildi. The Incredible Burt Wonderstone’un 2013 yılında vizyona girmesi planlanıyor…

The Incredible Burt Wonderstone
The Incredible Burt Wonderstone

5- Scary Movie 5 (Korkunç Bir Film 5)

Evlerinde bazı anormal olayların yaşandığını fark eden aile, güvenlik kameraları ile korunabileceğini düşünse de böyle olmadığını fark etmeleri uzun sürmez.

Scary Movie 5 (Korkunç Bir Film 5)
Scary Movie 5 (Korkunç Bir Film 5)

4- The Hangover Part III (Felekten Bir Gece 3)

3- The Internship (Genç Çıraklar)

2- This Is The End (Buraya Kadar)

1- The Heat (Ateşli Aynasızlar)

Listemizin dışında kalan sizin de tavsiye edebileceğiniz “komedi filmleri” varsa, sayfanın altındaki yorum panelinden paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here