2013 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları – Eskişehir

1
166
Straplez Gelinlik Fiyatı: 1.850 TL
Straplez Gelinlik Fiyatı: 1.850 TL

Düğünü yaklaşan gelin adaylarının en zor seçimi gelinlik oluyor. Kafanızda bir gelinlik modeli var ve siz bulamıyorsanız. Dikişine güvendiğimiz bir moda evini sizlere tavsiye ediyorum. Gelinlik seçiminde; gelin adayının fiziğine, ten rengine, zevkine ve düğün mekanına göre size yardımcı oluyoruz. 2013 Gelinlik modelleri neler? Kabarık gelinliğe nasıl bir duvak uygun olur?

Gelinlik ve Duvak seçimi gelinliğin bütünü açısından önemli bir detaydır. Gelinliğinizi seçerken kumaş türü, tülü yada dandel gibi detayları dikkatle ele alarak profosyenel ellere kendinizi teslim edin. Bir açık hava düğününde uçuşan yumuşak kumaşlardan oluşan bir gelinlik, balo salonunda gerçekleşecek bir düğünde ise şatafatlı ve net kesimlere sahip bir gelinlik giymek daha uygun olacaktır. Yazımızda Semiramis Moda Evi‘nin tasarladığı ve gelinlerin talebi üzerine diktiği 2013 yılı Gelinlik Modelleri ve fiyatları yer almaktadır. Eğer aşağıdaki modeller bana göre değil derseniz de kendi zevkinize uygun gelinliğin resmini yollamanız yeterli aynısı olacağından emin olun. 2013 Gelinlik modellerini ve fiyatlarının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

2013 Gelinlik Fiyatları ve Modelleri

 

– Gelinliklerinizi Güvenle Sipariş Edebilirsiniz Eskişehir’de bulunan Semiramis Moda Evi Gelinliğinizi Düğünden 1 Hafta Önce Teslim Edecektir.

– Abiye ve Nişanlık Dikimi Yapılmaktadır!

– Gelinlik, Nişanlık ve Abiye Dikimi Güvenle Yapılır.

Semiramis Modaevi İletişim İçin:

Adres:

İkieylül cad. Esnaf Sarayı AVM Kat:3 SEMİRAMİS MODA EVİ / Eskişehir

Semiramis Moda Evi Telefon Numarası:

0507 866 96 51

Not: Yukarıdaki fiyatlar sosyolife.net sitesine özel olup, ürünü sosyolife.net sitesinde gördüğünüzü siparişlerinizde mutlaka belirtmeniz gerekmektedr.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here