2014 YDS Sonbahar Akılda Kalan Sorular ve Cevapları

2
291 okunma
2014 YDS Sonbahar Soru ve Cevapları
2014 YDS Sonbahar Soru ve Cevapları

Merhaba 2014 Sonbahar Dönemi YDS Sınavı’na giren değerli arkadaşlar. Uzun zamandır hazırlandığınız 2014 YDS Sonbahar nihayet geldi geçti. Sınavda hiç zorlanmadan soruları cevaplayanlar da oldu, zorlananlar da oldu. YDS sınavının soru ve cevaplarının açıklanıp açıklanmayacağı belli değil. Bu nedenle sınava girenler 2014 YDS Sonbahar‘dan aklında kalan soruları ve cevapları paylaşarak, sınava giren diğer kişilere yardımcı olacaktır.

2014 YDS Sonbahar Soru ve Cevapları
2014 YDS Sonbahar Soru ve Cevapları

2014 Sonbahar YDS Akılda Kalan Sorular ve Cevapları

80 sorunun sorulduğu 2014 YDS Sonbahar, 7 Eylül 2014 pazar günü gerçekleştirildi. YDS’ye girenlerin amaçları, yabancı dil sınavının sonuçlarını ya eğitimlerine yön vermek ya da mesleki kariyerlerinde daha iyi pozisyonlara gelebilmek. Bu nedenle YDS sınavının önemi çok büyük.

YDS sınavında aklınızda kalan soruları ve cevapları sayfanın altında bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz. Biz de yorum bölümüne yazılan tüm soru ve cevapları anlık olarak yazımıza ekleyeceğiz. Böylelikle akılda kalan YDS soru ve cevapları bir araya toplanmış olacak.

2 YORUMLAR

  1. Paragrafta anlam bütünlüğünü bozan cümle hangisidir diye bir soru vardi..Bi isimden bahsediyordu ve abbasiler döneminde yaşadigi ile ilgili bisey vardi..Araya da emevileri katmişlardi..Ben cevap olarak onu yaptim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here