26 Kilo Verdiren Beyonce Diyeti

0
203

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce hamileliği sırasında aldığı 26 kiloyu nasıl verdi? Beyonce’nin 10 günde 20 kilo verdiren şok diyeti. Beyonce’nin 26 kilo verdiği diyet ve Beyonce’nin diyet sırasında yaptığı tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beyonce’nin Diyet Hakkındaki Açıklamaları

“Ben doğuştan zayıf bir kadın değilim. Vücudunu formda tutmak için çok çalışmak zorunda kalan insanlardanım. Şov dünyasının içindeyim ve iyi görünmeye mecburum.  Ancak bunun için çok spor yapıyorum. Birçok kadın gibi hamileyken aşırı kilo aldım. Çünkü vücudum buna müsait. Tekrar sahnelere dönmek için ise zayıflamak  zorunda kaldım.”

Beyonce Diyeti

– Doğum sonrası makarnayı tamamen bıraktım.

– Kırmızı et yerine bol bol balık yiyorum.

– Eskiden çok su içmezdim. Artık günde 3 litre su tüketiyorum.

– Kahvaltıda yumurtanın beyazlarından yapılmış omlet yiyorum. Yanında ya haşlanmış sebze ya da az yağlı sütle karıştırılmış yulaf ezmesi oluyor.

– Öğle yemeklerinde balık ve haşlanmış sebze yiyorum

– Sadece pazar günleri kendimi şımartıyorum. Şımartırken abartmıyorum. Sadece birkaç dilim pizzayla kendimi ödüllendiriyorum.

Diyetin Uygulanışı

Limonata Diyeti içinde hiç katı yemeğin tüketilmediği bir diyet türüdür. Onun yerine saf limon suyu, akçaağaç şurubu ve arnavut biberi tüketilir. Bu diyetin temel olarak tarifi şöyle:
•İki yemek kaşığı limon suyu (taze sıkılmış olması daha faydalı), iki yemek kaşığı katıksız akçaağaç şurubu (‘B’ derecesinde)
•Az miktarda arnavutbiberi
•1 bardak kadar oda sıcaklığında ya da soğuk filtreli su
•Bütün bu malzemeyi karıştırın ve için.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here