31 Mart 2014 Pazartesi Okullar Tatil mi?

0
117 okunma
31 Mart 2014 Okullar Tatil
31 Mart 2014 Okullar Tatil

30 Mart 2014’te yapılacak Yerel Seçimler’e çok az bir zaman kaldı. Siyasi parti liderleri belediye başkanlığı için belirdikleri adaylarla birlikte bir miting alanından bir başka miting alanına yoğun bir program eşliğinde geziyor ve halk sesleniyorlar. Ülkemizde miting meydanlarında konuşan siyasiler, partilerinin başa gelmesi halinde yapacakları projelerden çok rakip partilerin açıklarını eksiklerini dile getiriyor. Hal böyle olunca hakaretler, tehditler ve birçok olumsuzluk kol geziyor. Ve bazen insan bu ülkede yaşadığı için pişman olma noktasına kadar geliyor.

31 Mart 2014 Okullar Tatil
31 Mart 2014 Okullar Tatil

31 Mart 2014 Pazartesi Okullar Tatil!

Yerel Seçimler için oy kullanma işlemlerinin okullardan olacağını hepimiz biliyoruz. Tabi okullarda yalnızca oy kullanılmayacak. Oy kullanma sona erdikten sonra bir de oyların sayılması işlemi gerçekleştirilecek. Bundan dolayı okullardaki iş bir hayli uzun sürecek. Yerel Seçimler’e az bir zaman kala Milli Eğitim Bakanlığı’ndan bir açıklama geldi. O açıklamada 31 Mart 2014 pazartesi günü okulların tatil olacağı belirtildi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 30 Mart yerel seçiminde oy sayımının geç saatlere kadar süreceği için okulların 31 Mart tarihinde tatil olacağını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here