6 Ocak 2015 Salı Ankara’da Okullar Tatil mi?

0
110 okunma

Yılbaşı haftasına kadar hala yazdan kalan havaları yaşayan Türkiye, yılbaşı haftasıyla birlikte kara teslim oldu. Özellikle Marmara ve İç Anadolu Bölgesi’nde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Bazı illerde okullar tatil olurken, özellikle İstanbul gibi deniz ve hava ulaşımının yoğun olduğu illerde vapur seferleri ile uçak seferlerinden iptal olanlar oldu. Başken Ankara’da yaşayanlar ise kar yağışının Ankara’da ne zaman başlayacağını merak ediyordu. Zira diğer illerde kar yağmazken kışın en sert geçtiği illerden biri olan Ankara’da etkili bir kar yağışı olmamıştı. Ancak 5 Ocak 2015 pazartesi akşamı beklenen oldu ve Ankara’da kuvvetli kar yağışı başladı. Kar yağışı başkent Ankara‘da yaşayanları kara kara düşünmeye sevk edecek kadar şiddetli başladı. Kar yağışının hemen öncesinde başlayan şiddetli rüzgar, kar yağmaya başladıktan sonra da devam etti. Dereceklerin -10’ları gösterdiği Ankara’da yaşayanlar için şimdi tek ve en önemli soru işareti 6 Ocak 2014 Salı Ankara’da Okullar tatil mi değil mi? Okullara İstanbul’da verilen kar tatili Ankara’da da verilecek mi?

6 ocak salı Ankara Okullar Tatil mi

6 Ocak 2015 Salı Ankara’da Okullar Tatil mi?

İstanbul başta olmak üzere Burdur gibi illerde de 6 Ocak 2015 Salı günü okullar tatil edildi. Ankara’da ise Valilik’ten okulların tatil olduğuyla ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

Ankara’da okullar tatil edilecek mi? Önümüzdeki saatlerde Ankara Valiliği’nin bu konuda bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Ancak şu anki duruma göre 6 Ocak 2015 Salı günü Ankara’da okullar tatil değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here