Adını Kalbime Yazdım Kadir (Erkam Aydar) Kimdir?

1
333

Adını kalbime yazdım Kadir kimdir?

Show TV ekranlarında 26 Ekim 2013 cumartesi akşamı yayın hayatına başlayan Adını Kalbime Yazdım dizisinde, başrol oyuncuları haricinde tanıdık bir sima daha dikkat çekiyor. Adını Kalbime Yazdım dizisinde Kadir karakterini canlandıran oyuncuyu, O Ses Türkiye takipçileri hemen tanımıştır. Ancak yakışıklı oyuncuyu tanımayanlar için O Ses Türkiye’nin finalisti, Adını Kalbime Yazdım’ın Kadir’i Erkam Aydar’ı sizlere tanıtmak istedik. Adını Kalbime Yazdım’da Kadir karakterini canlandıran Erkam Aydar hakkında detaylı bilgilere haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Adını Kalbime Yazdım Kadir Kimdir

Show TV’nin yeni dizisi Adını Kalbime Yazdım oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başardı. Kadroda yer alan oyuncular arasında Kadir karakterini canladıran Erkam Aydar‘ı çoğunuz bir yerden tanıyorsunuz. Adını Kalbime Yazdım dizisinde Kadir karakterini önceki sezonlarda O Ses Türkiye şarkı yarışmasında finale kadar yükselen Erkam Aydar canlandırıyor. Erkam Aydar şarkıcılıktaki başarısını, yakışıklı olmanın verdiği avantajla birlikte oyunculukta da gösterebilecek mi göreceğiz. Erkam Aydar’ı biraz tanıyalım.

Erkam Aydar Kimdir?

24 yaşındaki Erkam Aydar aslen Bingöllü. İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesi Sinema-Televizyon bölümünde öğrenim görüyor. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye şarkı yarışmasına katıldıktan sonra tanındı. Şu anda, Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Adını Kalbime Yazdım dizisinde Kadir karakterini canlandırıyor.

Erkam Aydar-Adını Kalbime Yazdım

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here