Ağız Kokusu İçin Bitkisel Çözüm

Ağız Kokusu Giderici Bitkisel Çay Tarifi
Ağız Kokusu Giderici Bitkisel Çay Tarifi

Ağız kokusu kişinin kendisinin ve etrafa karşı davranışlarını etkileyen rahatsız edici bir durumdur. Ağız kokusuyla baş edemiyorsanız ağız kokusu giderici bitkisel karışımı mutlaka deneyin. Ağız kokusunun hiç kalmadığını ve ağzınızdaki ferahlığı hissedeceksiniz. Ağız kokusu rahatsızlığı duyanlar rahatça konuşamaz ve gülerken ağzını kapatmaya çalışır. Ağız kokusundan kurtulmak ve rahat hareket etmek için verdiğimiz bu tarifleri mutlaka deneyin. Ağız kokusu giderici bitkisel çay tarifini ve ağız kokusu için bitkisel karışımı gargara yaparak ya da içerek tüketebilirsiniz.

Ağız Kokusu Giderici Bitkisel Çay Tarifi
Ağız Kokusu Giderici Bitkisel Çay Tarifi

Ağız Kokusu İçin Bitkisel Karışım

-Anason

-Kimyon

-Rezene

Tüm malzemelerden bir tutam katarak 2 bardak suya atıp 5 dakika kaynatıyoruz. Kaynayan karışımı 5 dakikada dinlenmeye bırakıyoruz. Hazır olan ağız kokusu giderici bitkisel karışımı günde 1 kez için yada gargara yaparak kullanın. Ağız kokunuzun gittiğini göreceksiniz.

Ağız Kokusu Giderici Çay Tarifi

– Adaçayı

– Kakule

– Lavanta çiçeği

Tüm malzemelerden birer tutam katarak dekoksiyon yöntemi ile yani çay demler gibi kaynar suda 5 dakika bekletip demlenmeye bırakın. Bu karışımı günde iki defa için. Eğer içmekte zorlanıyorsanız gargara yaparak kullanabilirsiniz. Ağız kokusuyla baş edebilmenin en kolay yolu.

4 YORUMLAR

  1. Çoğu insanda bir sebep yüzünden bazen koku olabiliyor ama bazıları var ki ağızları her koşulda kötü kokuyor. Bu insanların acilen bu yazıya göz atması gerekli bence

  2. Ağız kokusu ciddi anlamda hem kadınların hemde erkeklerin ortak dertlerinden biridir, bu konu ile alakalı onlarca araştırma yapılıyor ve bazı çözüm yolları mevcut. Anında ağız kokusunun geçmesinin beklenmesi yanlıştır, istikrar gerektirir.

  3. Ağız kokusu büyük bir sorun gerçekten hele ki yeni evlenecekler için eğer koku mideden geliyorsa sanırım bunun için bir çözüm yok. verdiğiniz bilgi için teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here