Orkun Pek kimdir?

0
67

Önümüzdeki haftadan itibaren her cuma ve cumartesi (4-5 Temmuz 2014) akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Alabora yarışmasının yarışmacılarını tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bir önceki konuda Alabora Nihal Öztürk‘ü sizlere tanıtmıştık. Bu yazımızda tanıtacağımız Alabora yarışmacısı ise Orkun Pek. Yakışıklığı ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Alabora Orkun hakkında detaylı bilgilere yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Alabora Orkun Pek
Alabora Orkun Pek

Alabora Orkun Pek Kimdir?

1985 doğumlu olan Orkun Pek 1.89 boyunda ve 80 kilo. Kılıç Eğitmeni olan 29 yaşındaki Orkun Pek, Alabora’ya Ankara’dan katılıyor. Aslen Sivaslı olan yarışmacı futbolun çok saçma bir spor olduğunu düşündüğü için futboldan nefret ediyor. Daha çok bilgisayar oyunları, konsol oyunları oynamayı seviyor. Her türlü müzik türünü dinlediğini söyleyen Orkun Pek, ağırlıklı olarak rock ve metal müzik dinlemekten hoşlanıyor.

Alabora yarışmasındaki parkur oyunlarında özellikle denge gerektiren ve silah ya da kılıç gibi aletlerin kullanılacağı oyunlarda iddialı olduğunu ifade eden Orkun Pek, Alabora‘nın iddialı yarışmacılarından olacağa benziyor.

Alabora Orkun Pek Kendini Anlatıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here