Umur Yiğit Vanlı kimdir?

Umut Yigit Vanli

Haziran ayı sonunda Kanal D ekranlarında başlayacak olan Alabora yarışmasının yarışmacılarını tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizlere tanıttığımız bir önceki yarışmacı Alabora Melis‘ti. Bu yazımızda ise yarışmanın yakışıklı ve atletik yarışmacılarından Umur Yiğit Vanlı‘yı sizlere tanıtacağız. Soyadı Vanlı olan Alabora Umur Yiğit hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Umur Yiğit Vanlı kimdir?

Alabora Umur Yiğit Vanlı
Alabora Umur Yiğit Vanlı

Umur Yiğit Vanlı kimdir?

Alabora yarışmasının dikkat çekici ve iddialı yarışmacılarından Umur Yiğit 25 yaşında. Yarışmacı 1.85 boy ve 80 kiloya sahip. Umur Yiğit, daha önce fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin 10. yıl tanıtım filminde rol alarak dikkatleri üzerine çekmişti. Umur Yiğit Vanlı, aşağıda paylaştığımız tanıtım filminde öğrencilik hayatından özel hayatına kadar her dönem Kurtlar Vadisi’ni takip eden sadık bir izleyiciyi canlandırmıştı. Alabora Umur Yiğit, oyunculuk kariyerine Plato Film Okulu’nda adım attı. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan Umut Yiğit, şu an hala Akademi 35Buçuk ajansına kayıtlı bir oyuncudur.

Alabora yarışmacısı Umur Yiğit Vanlı, Annem ve Beyaz Gelincik adlı televizyon dizilerinde ve Hacım Bayram Veli adlı sinema filminde de rol almıştır. Ayrıca içlerinde Orkid, Bakcell ve Coca Cola gibi markaların da bulunduğu çeşitli firmaların reklamlarında da oyunculuk yapmıştır.

Umur Yiğit Vanlı Instagram Adresi: http://instagram.com/umuryigitvanli

Alabora Umur Yiğit Vanlı – Kurtlar Vadisi Tanıtım Fragmanı

Alabora Umur Yiğit Fotoğrafları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here