Alarko Servis

0
63

Özel servis özellikle son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bakım ve onarım hizmetleri sunan firmalar arasında yer alıyor. Alarko Servis ekibi uzun yıllar önce kurulmuş ve o zamandan beri cihazların bakım ve onarım işlemlerini profesyonel bir şekilde yapılması konusunda hizmet veren köklü firmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde bir yıl boyunca geçerli olan parça değişimi ve işçilik garantisi konusunda müşterilerimizin yanında yer aldığımız için bugüne kadar herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadık.

Eğer siz de sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken resmi tatillerde de açık olan çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişim kurmak olacaktır.

Alarko Servis

Alarko Servis’teki ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde sizinle tekrar iletişime geçerek ve ihtiyacınız olan yedek parçalar ile beraber bakım ve onarım işlerini yapmaya başlayacaktır. Bugüne kadar birçok farklı kişiye sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde mutlu müşteriler elde etmeyi başardık.

Eğer siz de bugüne kadar hizmet sunduğumuz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız en yakın zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde hizmet vermeye çalıştığı için herhangi bir şekilde yedek parça beklemek gibi bir süre söz konusu değildir. Yedek parçaları zaten elimizde hazır olduğu için hemen bakım ve onarım işlemlerini uygulamaya başlıyoruz. Böylece sizlere kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

Detaylı bilgiler için Alarkoservis.co sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here