Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

0
113
aldatan erkek nasıl anlaşılır
aldatan erkek nasıl anlaşılır

Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldattığını düşünüyor ama emin olamıyorsanız, vereceğimiz ipuçları size yardımcı olabilir. Aldatan erkek kendini ele veren bazı davranışlar sergileyebilir. Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Aldatılmak hiçbir kadın tarafından istenen bir durum olmamakla beraber, maalesef, zaman zaman bu sorunla karşılaşan kadınlara rastlamak mümkündür.

aldatan erkek nasıl anlaşılır
aldatan erkek nasıl anlaşılır

Eşiniz ya da sevgiliniz, sizinle eski zamanlarınızdaki kadar ilgilenmiyor ve size vakit ayırmıyorsa, şüphelerinizde haklı olabilirsiniz. İlişkilerin süresi uzadıkça, ilişki kavramı da şekil değiştirebilmekte ve heyecan azalmaktadır. İlginin zamanla azalması normal bir durum olarak görülse de, size hiç zaman ayırmayan bir erkekle ilgili dikkat etmeniz gerekir.

Partneriniz size yalan söylediğini fark ettiyseniz, bu durum önemli bir sorunun işareti olabilir. Tabi söyledi yalanları hangi amaçla söylediği de önemlidir. Başka bir yerdeyken iş yerindeyim demesi, normal karşılanacak bir durum değildir.

Aldatıldığınız ile ilgili belki de en büyük işaretlerden biri, partnerinizin cinsel birliktelikten kaçmasıdır. Bu durumun altında, başka birisine ilgi duyması yatıyor olabilir. Bunun yanı sıra, kıyafetlerine her zamankinden çok daha fazla özen gösteriyor ve görünüşünü aşırı derecede önemsiyorsa, bu da aldatıldığınızın sinyal olabilir.

Sürekli eve geç geliyor ve telefonu belli aralıklarla sebepsiz yere kapalı oluyorsa, bu durum, uygunsuz bir zamanda rahatsız edilmemek için aldığı bir önlem olarak düşünülebilir. Bunun yanı sıra, telefonunu sürekli gizleyen bir erkeğin, sizin yanınızdayken aramasından çekindiği biri olduğundan şüphelenmeniz gerekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here