Alo Unblocker nedir? Nasıl Kaldırılır?

4
148
Alo Unblocker
Alo Unblocker

İnternette çok fazla vakit geçirenlerin bugünlerde karşısına çıkan Alo Unblocker adında garip bir durum var. Garip bir durum diyorum çünkü Alo Unblocker’ın bir reklam mı yoksa bir virüs mü olduğunu henüz anlayamadım. Alo Unblocker sayfası genelde görüntülenemeyen sayfalarda karşımıza çıkıyor. Bu sorunu şimdilik Google Chrome’da yaşıyorum. Daha doğrusu Google Chrome’u İnternet Explorer ve Mozilla Firefox’tan daha çok kullandığım için sorun Chrome’la ilgiliymiş gibi görünüyor. Peki Alo Unblocker nedir ve nasıl kaldırılır?

Alo Unblocker
Alo Unblocker

Alo Unblocker Nedir?

Alo Unblocker internette dolaşırken herhangi bir sayfada ya da sitede karşınıza çıkan, facebook, twitter, youtube gibi sosyal medya sitelerine engelsiz erişim sunduğunu iddia eden ve sayfanın sağ tarafında bir reklam içeren ilginç bir internet sayfası.

Alo Unblocker Nasıl Kaldırılır?

Alo Unblocker‘ın karşınıza ne zamandan itibaren çıkmaya başladığını düşünün. O ana yakın zamanda bilgisayarınızda ne gibi değişiklikler yaptınız? Alo Unblocker’ın bu değişiklikle alakalı olması oldukça muhtemel gibi görünüyor. Örneğin ben Alo Unblocker karşıma çıkmaya başlamadan 1-2 gün önce YAC (Yet Another Cleaner) adlı bilgisayar temizlik ve bakım programını yüklemiş ve kullanmıştı. Benim problemim bundan kaynaklanıyor olabilir. Siz de bilgisayarınıza son yüklediğiniz uygulamaları gözden geçirin ve Alo Unblocker’dan nasıl kurtulacağınızı bulmaya çalışın.

Alo Unblocker’dan kurtulmayı başaranlar, nasıl yaptıklarını yorum bölümünden paylaşırlarsa diğer kullanıcılara da yardımcı olmuş olurlar.

4 YORUMLAR

  1. linkbucks sorununu çözmek için YAC yükledim twitter face deki kısaltılmış linkler beni linkbucks a yönlendirirken YAC ı yükledikten sonra önce hata deyip sonra aloun.. çıkıyor karşımaa

  2. yac’ı sevdiyseniz kaldırmayın ben biraz kullandım bilgisayarın performansı ile ilgili epey fayda gördüm. alo unblocer dan kurtulmanın yolu yac’ı kullanmadığınızda durum çubuğundan programdan çıkınız. sorununuz çözülür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here