Başbakan’a Müthiş Soru (Sosyal Medya Bu Tweeti Konuşuyor)

0
48

Ülke gündemini etkileyen mecralardan biri olan Sosyal Medya, son günlerde yaşanan Yolsuzluk ve Rüşvet Skandalı‘nda da etkin bir rol oynamaya devam ediyor. Sosyal paylaşım sitesi Twitter‘ın başı çektiği sosyal medyada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabından atılan bir tweetin altında sorulan bir soru Twitter’ı salladı. Bir twitter kullanıcısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz beddua ile değil, dua ile emrolunduk. Bedduaya lanet, duaya davet diyoruz.” tweetinin altında öyle bir soru sordu ki, belki de bugün kadar hiçbir gazeteci, hiçbir basın mensubu, hiçbir televizyoncu böyle etkili bir soru sormamıştır. İşte Başbakan’ın tweeti ve Başbakan’a sorulan o soru;

Başbakan'a Müthiş Soru
Başbakan’a Müthiş Soru

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz beddua ile değil, dua ile emrolunduk. Bedduaya lanet, duaya davet diyoruz.” tweetine, “Savunmak gibi olmasın da cemaat lideri Gülen hırsızlara beddua etti, siz niye üzerinize alındınız?” sorusu Twitter’a damgasını vurdu.

Soruyu soran Twitter kullanıcısının tweeti yüzlerce Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı ve bir anda sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasına girdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here